REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Piekut
obserwuj
utworzony : 06 marca 2013 13:18
ostatnie logowanie : 12 sierpnia 2018 19:30  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :Łódź
rok urodzenia :1986  (34 lat)
ulubiona drużyna :
Real Madryt , Widzew, LFC
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

20:21, 24-11-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
14:59, 10-11-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
23:42, 08-11-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
17:22, 31-10-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
14:06, 28-10-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
13:11, 25-10-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
14:36, 24-10-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł
13:21, 23-10-2020 użytkownik: Krax
Skomentował artykuł

Ostatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
02.06.2018 14:58
Przecież Ty znowu nie udzieliłeś mi prostej odpowiedzi na postawione zagadnienia, tylko zasłoniłeś się ( wybiórczo, jak przystało hipokrycie ) kulturą osobistą. Następnie posłużyłeś się formą, której użyłem do zobrazowania innym userom Twoich podwójnych standardów oceny prowadzącej do hipokryzji, czym i tak dałeś początek nowym watkom do dyskusji.

Naprawdę olać to, co chciałeś zapoczątkować na nowo, ale żeby zobrazować Ci jak absurdalne to wszystko jest, powiem tak:

Andrzeju, domagasz się kultury od człowieka, którego zwyzywałeś od śmieci i dna, zanim podjąłeś z nim jakąkolwiek polemikę, a następnie skupiłeś się na tym, że ten odpowiedział Ci dokładnie w taki sam sposób, tylko ten miał już chociaż powód ku temu.

Nie rozumiesz naprawdę tego, że nie masz absolutnie moralnego prawa do tego, żeby wytykać mi brak kultury... ( ? ) Tak samo jak nie masz prawa do tego, by oceniać za chamską grę Ramosa, czy domagania się ode mnie tego, bym ją potępiał, skoro w barwach Twojego ukochanego klubu biega taki sam cham ( Suarez ), a Ty w żadnym swym poście nigdy nie podjąłeś jego tematu...

Pseudo świętoszek i hipokryta... Ja w czymś takim widzę dna den, a nie w zagraniu Ramosa, który wygrywając walkę o pozycję zaczął być łapany przez Salaha, czego przykrym następstwem była kontuzja tego drugiego.

Ciebie Andrew już zostawiam... Wygrałeś.
Jeżeli dalej jednak będziesz zachowywał się tak, jak się zachowujesz, to nie zdziw się, jak będę wchodził pod artykuły o Twojej drużynie, i będę wykorzystywał każdą okazję do tego, by wbić jakieś dziecięce szpileczki w nią, jej zawodników i kibiców, zgodnie z zasadami Twojej ''logiki'', nie mając do tego moralnego prawa.


Dla całej reszty, mam nadzieję, że przesłanie jest jasne...

Wiecznie oszukani, pseudo moraliści... Dokładni tacy samy beneficjenci sędziowskich pomyłek, jak wszyscy inni kibice -paranoja, histeria i hipokryzja.

PS. Miejcie tez czasem odwagi cywilnej spojrzeć w lustro i uświadomić sobie pewien fakt... Poza wysokim levelem w Tibii, czy skillu w innym CS'ie, to żadne z Was bystrzaki-charakterniaki, a wrażenie sprawiacie takie, że na forum trafiliście prosto z piaskownicy -nawet Ci najwięksi poloniści moraliści.

(Moderacjio, można prosić o porządek... ? A jeśli nie jesteście w stanie tego zapewnić, bo nie macie tyle czasu, to proszę  wyznaczyć do tego odpowiednich do tego userów. Takie dzieci jak Cwelsea/Omnibus, czy KINGMESSI/RMadridFAN powinny z miejsca bana wyłapywać... Z kolei tacy jak AndrewNight za ciągłe prowokacje i hipokryzje odpowiednio upominani. Gdyby sugestie patrzenia na własne podwórko nie odnosiły zamierzonego skutku, to ban z uzasadnieniem takim, że jego miejsce jest na stronie tematycznej z całą resztą gimbazy i fanboy'ów )
artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
01.06.2018 12:17
Art00det00,

masz rację... z wszystkim. Nie wiesz tylko, że celowo wdałem się po raz kolejny w taką wątpliwą ''dyskusje''.

Może coś z tym zrobią i zduszą problem w zarodku... Coraz częściej jednak myślę, że wbijane jest w to, i chodzi im tylko o clickbaity. Formuła nagłówków, poziom artykułów, jak i nic nie robienie z trollami i prowokatorami coraz bardziej mnie w tym wszystkim utwierdza...

Moderacja wcale nie śpi... Po prostu zależy im na tym, by jak największa ilość użytkowników wchodziła na ten coraz mizerniejszy w każdym aspekcie portal, więc przymyka na to wszystko oko (chyba że ktoś wyraźnie się już głupotą odznacza -np. Omnibus/Cwelsea, czy ost. ten 95maciej95), żeby za bardzo nie zrażać debilów, bo cilickbaity spadną i jeszcze reklamodawcy się zawiną.

Według mnie podchodzą od dupy strony, bo gdyby zachować jakąś rzetelność w tym wszystkim, to dalej pozostaliby wierni userzy tacy jak np. AxelF, czy Cich Cich, którzy codziennie wchodzili na kilkadziesiąt artykułów, z czego mieli swoje kliknięcia...

A może to ja się mylę, i siła jest jednak w tej gimbazie i gównoburzach... Nie wiem. Wiem za to, że jeśli czegoś z tym szybko nie zrobią (np. na takiego Andrew to wydaje mi się, że wystarczyłyby ze dwa ostrzeżenia), to ja wyjeżdżam z tego bałaganu... i to na dniach, hehe.

PozdRoo  
artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
01.06.2018 11:45
''Piekut,
Ty jesteś serio ograniczony, świat nie dzieli się na kibiców Realu i Barcy. Zaraz mogę tu założyć nowe konto i napisać to samo co wczoraj i jak się odniesiesz do tego? Nie będziesz mógł do Barcy porównać i Co?'' (i jajco xd)

Andrew, Ty jesteś serio ograniczony, jeśli myślisz, że ktoś poza Tobą wierzy w to, iż nie jesteś kibicem Barcelony...

'' No i real doczekał się wreszcie namiastki ery Guardioli w Barcelonie ale raczej tylko namiastki... mimo że w Europie byli mocni to jednak nie udało im się odgryźć na Barcelonie za wcześniejsze lata upokorzeń. ''...
AndreNight, pod artykułem o abdykacji ZZ , proszę Państwa... ''NIEKIBIC'' BARCY :) W dodatku chłopak mnie ganił za wtrącanie niepotrzebnych wątków (gdzie udowodnienie tego, że do kibic Barcy jak najbardziej miało znaczenie) do dyskusji, a sam co robi ( ?? ) No właśnie...Typowy Endrju, typowy hipokryta.

Podsumowując pierwszą część Twojej ( jakże logicznej ) odpowiedzi, powiem Ci że:
Choćbyś Andrew dał radę założyć tu milion kont, i na żadnym z tych kont nie zaznaczył komu ''kibicujesz'', to nie zmieni to faktu, że jesteś ślepym fanboy'em Blaugrany i hipokrytą.

''No właśnie robisz porównania bo inaczej nie potrafisz rozmowy poprowadzić bo musisz wytknąć kto jest w czymś lepszy lub gorszy, dlatego nie odnoszę się dokładnie do twoich wszystkich wątków wypowiedzi bo to nie ma sensu i tak każdy by powiedział że Suarez mniej nurkuje od Ronaldo i na odwrót.''

Jakże typowy Andrzej2 (do kwadratu), to jprd... Porównywany był Ramos z Suarezem/gra Ramosa do gry Suareza, żeby zobrazować mu, iż ''bandytyzm'' ( jakże głupie określenie, btw. ), jednego nie różni się niczym, od chamskiej gry drugiego... To ten zaczął zestawiać nury Urugwajczyka do dive'ów Ronaldo, jprd..

Zważywszy na to ( jak i wiele innych dowodów Twojego nieogaru ), muszę zapytać Cie wprost... Andrew Ty naprawdę jesteś Taki niemądry, czy tylko strugasz takiego jelonka ??

Jeżeli to wszystko Cie przerasta, to żeby ustalić Twoje motywy ( doskonale je znam.. chcę natomiast innym userom zobrazować w jak niezwykły sposób pracuje Twój mózg ) możemy ograniczyć się do prostych zapytań, na które będziesz odpowiadał ''tak'', lub ''nie'', np. ja zapytam:

''Andrzeju, czy uważasz że Real -jego piłkarze i wszyscy jego kibice, to śmieci i dno dna ( jak stwierdziłeś, ZANIM JESZCZE JA ZACZĄŁEM JAKĄKOLWIEK POLEMIKĘ tu z Tobą ), ponieważ występuje w nim Sergio Ramos, który z uwagi na swą nieodpowiedzialną, twardą grę jest dla Ciebie/przez Ciebie nazywany chamem i bandytą... Kiedy zaś w Waszym trykocie biega podobny Hiszpanowi  w grze -nieodpowiedzialny i prostacko-agresywny w zachowaniach Suarez, to jest spoko, a kibice Barcy to elegancja ? ''

Żeby Ci zwojów nie przegrzewać odpowiadasz, krótko że tak ( już się tego raczej nie będziesz wypierał chyba ), nie zaczynając przy tym innych wątków, kręcąc przy tym jakimiś pseudo faktami i wnioskami z dupy Maryny i wszystko jest jasne... Twoje podwójne standardy w ocenie ludzi, rozumowaniu itd.

W analogicznej sytuacji, odpowiadasz na zestawienie Ronaldo z Neymar'em (czy też bardziej aktualnym Jordim Albą) tzw. ''Wątek boiskowych panienek'' powiedzmy umownie... Gdzie po obu stronach mamy do czynienia z cwaniactwem, wymuszeniami, dive'ami, czy machaniem łapkami do sędziego. I kolejna sprawa z głowy... Koleny wątek z bani, który to wątek sam żeś wtrącił i zaczął pod artykułem nie mającym z tym właściwym nic wspólnego.

Prosto -bez niepotrzebnej komplikacji i nowych z dupy wątków... Twoje ''tak'' dla opinii, że Real i wszystko co z nim związane to gówno, bo Ronaldo ( który gra dla Blancos ) to symulant i cwaniak... Przy jednoczesnym braku Twojej aprobaty dla ubliżania Barcelonie za to, że podobne Ronaldo ''dziewczyny'' biegają i w Waszych trykotach.

'' Pół miliona podpisów w sprawie Ramosa (teraz pewnie już więcej) A Ty dalej nic sobie z tego nie robisz i mówisz że ja jestem zaślepiony w jeden klub mimo iż ani razu nie powiedziałem komu kibicuje. ''

Tu pasuje, Andrew... Nie sposób jest starać się na to logicznie odpowiedzieć, i dalej uważać się za rozumnego człowieka -widzieć się takim w swoich oczach. Nie będę sobie strzelał w kolano, dokonując samozaorania zatem... Masz mnie w tym momencie, masz niepodważalny ''argument'' w dyskusji ze mną :)))
Pół miliona (TYLKO... tylko, bo samych ''fanów'' Barcy na całym świecie jest kilkadziesiąt milionów, a gdzie do tego jeszcze sfrustrowanych porażką ''fanów'' Live i innych) podpisów pod tą śmieszną petycją, to niepodważalny dowód na to, że... Taka jest dokładna liczba tych największych dzieci i hejterów, Andrzeju.

Endrju, znając Twój sposób prowadzenia rozmowy, zaraz zrobisz jakiś ''unik'' przed tak prostymi rzeczami jak zwykła, prosta odpowiedź ''tak'' lub ''nie'' na odpowiednie zagadnienia, po czym zasłonisz się tym, że nigdzie nie napisałeś przecież, iż jestem fanem Barcy...

Znając sposób prowadzenia przez Ciebie rozmowy, to nawet gdybyś przyznał się do tej oczywistej oczywistości, jaką jest to, że jesteś ''fanem'' Dumy Katalonii, to wtedy po prostu zacząłbyś twierdzić z uporem maniaka, że to nie ma absolutnie wpływu na Twoją ocenę sytuacji i tak naprawdę radość z ubliżania Realowi=dowartościowaniu siebie/klubu któremu ''kibicujesz'', chowałbyś za pseudo moralnymi pobudkami...
Pseudo moralnymi, bo w Twoim klubie występują podobne zjawiska, a Ty jesteś zwykłym hipokrytą, który za tą pseudo moralnością chowa się po to, by wytłumaczyć swoją gimbo-potrzebę naubliżania mi, oraz klubowi który kocham.

Nie ma na to zgody... Nie będę dłużej się temu spokojnie przyglądał z boku, przymykając oczy na te wszystkie szpile i ubliżania zakompleksionym hipokrytów, chcących mnie pouczać w sprawie moralności...  Tym bardziej, że jakbym wyskoczył z takim kozakiem na parkiet, to ostrzak wyleciałby jednemu, czy drugiemu bezwiednie w majty, kończąc jego ''błyskotliwość''.

Moralności będzie mnie uczył gość, który nie znając mnie w ogóle i który zanim zaczął ze mną jakąkolwiek polemikę już nazwał mnie dnem dna, bo kibicuję drużynie w której gra Sergio Ramos, czy inny Ronaldo ( którego fanem nigdy nie byłem, btw. ), zupełnie tak JAKBYM MIAŁ JAKIŚ WPŁYW NA POLITYKĘ TRANSFEROWĄ klubu, który kocham od prawie 30 lat.

K_urwa, Ty buraczana s p i e r d o l i n o, czy dociera ta informacja przez kartoflisko do Twojego orzeszka, który nazywasz mózgiem... Ty,  '' klubie wspaniały, tylko kibice i piłkarze to coś 100x i tak lepszego od Ciebie'' parafrazo człowieka  ??  

   
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
31.05.2018 21:05
Dzulian,

No ale właśnie on został zbanowany, a jego posty pokasowane... To kogo w takim razie miałeś tam na myśli -kogo poza 95maciej95 został usunięty ?
artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
31.05.2018 20:24
Andrew,

ani razu nie odpisałeś mi na konkretne zagadnienia... Myślę że dalej będziesz wymijająco odpowiadał na nie, bo po prostu masz swój świat, albo zwyczajnie głupio Ci się przyznać, że jesteś właśnie takim koleżką... Hipokrytą z podwójnymi standardami.

Poza tym już odpowiedz sam sobie, że po cholerę ja mam udawać i zakładać co by było wtedy, jak Ty byś nie był kibicem Blaugrany, kiedy nim jesteś... No zwyczajnie głupie. Jesteś nim, i jesteś ślepo zapatrzony w ten klub, skoro Real i jego kibice to dno den, bo reprezentuje ich Ramos, kiedy u Was biega jemu podobny Suarez i gra gitara.

''Teraz gościu sobie pomyśl że np nie jestem kibicem żadnej drużyny co wtedy? Dalej nie mogę krytykować tego co widzę w grze Realu? Ich czyny czymś się różnią a kibice którzy wypowiadają się w taki sposób jak Ty nie są dnem dna? No właśnie... nie potrafisz potwierdzić że kibicujesz takim ludziom jak Ramos albo co gorsze boli Cię że w Realu gra i jest ich wizytówką Ronaldo bo pamiętasz czasy innych bardziej wartościowych piłkarzy, to jest mega smutne...''


Idąc Twoim tokiem rozumowania Pinki, to:

Skoro kibicujesz Suarezowi, to jesteś dna dnem, no właśnie (też sam sobie odpowiedziałem)... smutne.

Przeceniłem Cie. Jesteś zwykły idiota...
artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
31.05.2018 20:03
Otóż, nie... Nie czuję się wcale usatysfakcjonowany, kiedy dochodzi do jakieś masowej histerii. Kiedy po zdobyciu trzech pucharów europy z rzędu, nie usłyszę zwykłych (godnych mężczyzny) gratulacji od innych fanów tego sportu, za dokonanie czegoś wielkiego, bo ów wyczyn odbierany jest przez nich, jako jakaś próba ''dyskredytacji'' osiągnięć Pepa, chyba najwidoczniej...

'' No i real doczekał się wreszcie namiastki ery Guardioli w Barcelonie ale raczej tylko namiastki... mimo że w Europie byli mocni to jednak nie udało im się odgryźć na Barcelonie za wcześniejsze lata upokorzeń. ''...

Toż to kompleks jakiś i kuriozum jest... A żeby podkreślić kaliber tej histerii i hipokryzji dodam, że dokładnie ten sam user, upomniał mnie/opierał ''linie obrony'' na tym, że piszę nie na temat i niepotrzebnie wciągam w to Barce. On dzień później wchodzi pod temat o rezygnacji Zidane'a z posady trenera Realu i pisze coś o namiastkach, i wnioskuje że Pep i tak lepszy...

Nie nie, wcale nie jestem kontent, że coś go tam boli, kiedy posuwa go to do tego stopnia, że wyzywa mnie i moich kolegów, drużynę która kocham i jej piłkarzy od dna... Za przykłady tego podaje zaś grajków, których odpowiedniki biegają także i w jego ekipie. Jakby tego było mało, to jeszcze prawi przy tym coś o szacunku i poważaniu...

Ja stary nie jestem jakimś dzieciakiem, żeby cieszył mnie czyjś ból pośladków...
W życiu zaś przeszedłem nie raz cięższe chwile, w których pokazałem siłę charakteru i zasad (jak np podczas pobytu na izolatkach, kiedy przez pierwsze 7 dni byłem codziennie rozbierany do czysta i nagiego katowało 3-4 szturmowców z GISW... nie wiedziałem, czy mnie tam nie zatłuką, a mimo to nie podpisałem filipinki że zrzekam się człowieczeństwa -nie ugięli mnie, choć psychika siadała, bo poza katowaniem były inne formy dojazdu), żeby jakiś pryszczaty ci_pciuś 95maciuś95 mi ubliżał tutaj... Zero racji, a jeszcze ciśnie mi po rodzinie i wyzywa od homosiów, bo dostał jakiejś histerii po porażce. Przecież mordo ja bym go udusił jedną ręką, i tyle by było...

Mam się czuć gorszy, bo w skrajnych przypadkach jestem zdolny do rękoczynów... ? No nie czuję... Czuje się z tym bardzo dobrze, że w życiu nie potrafię w takich chwilach tylko szczekać jak jakiś mopsik, czy z tego, że nie owijam w bawełnę i nie silę się na jakiś moralny autorytet (z internetu, hehe... jak to brzmi w ogóle), kiedy ktoś na mnie pluje... Jakie prawo Andrew miał mnie nazywać śmieciem czy innym dnem, zanim zacząłem z nim tą polemikę  ??
Ja o Barcy zawsze z szacunkiem i poważaniem się wyrażałem (choć doskonale widzę jej mankamenty -przede wszystkim właśnie tą hipokryzję przy krytykowaniu nas i kompleksy kiedy triumfują, bądź przegrywają/my wygrywamy coś), choć nie raz tutaj szpile były ukrywane nawet w tekstach, w których niby gratulowano nam czegoś tam. Wbijałem w to, ale coś we mnie pękło...

Admini nie są tu bez winy, a nawet w większej części odpowiedzialni za ów stan pod artykułami... Systematycznie niektórzy by ostrzeżenia, a po nich bany wyłapywali, to po jakimś czasie by w końcu ''dorośli'' i nabrali ogłady. Zaraz chyba pójdę w ślady cich cicha, czy AxelaF, bo to jest już słabe od dawna...

W dyskusji na forum miarą inteligencji jest prześmiewanie absurdów sarkazmem, a nie jakieś tam ''szpileczki'' ukryte w tekście... Te zaś są miarą kompleksów zawsze, i tylko ich.
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
31.05.2018 18:30
Dzulian,

Wydaje mi się jednak, że może admin kojarzy moje posty od wielu lat, i wie, że zawsze wyrażałem się z szacunkiem, nawet o największym rywalu i jego kibicach z tego forum... Pomimo ilości ''mięsa'' którego użyłem w moich postach (który to przypadek jest również wyjątkiem), te są merytoryczne i użyte ''mięso'' miało znaczenie przy podkreśleniu pewnych rzeczy...

Nie jestem rad z tego, że w kilku przypadkach określiłem usera Andrew jakimiś tam epitetami, gdyż ten w ostatecznym rozrachunku nigdzie mi nie ubliżył w podobny sposób (choć jego ''dno dna'' to określenie, które bezpośrednio się do mnie odnosi), to jednak wiem, że w treści o którą z nim tutaj toczyłem polemikę miałem absolutną rację... Po prostu dla wielu kibiców Barcy, sukces Realu w LM odbierany jest jako pewnego rodzaju dyskredytacja ery Pepa Guardioli (mają tą świadomość, że nawet w tamtej potędze oni nie mieli tyle farta by tego dokonać) i stąd bierze się  ten cały ''ból''. Jednak określanie mojego klubu, jego piłkarzy i kibiców jako ''dna den'' itp. w momencie, kiedy u siebie się belki w oku nie widzi, jest tak niesprawiedliwe, że nawet ktoś taki jak (który zawsze starał się patrzyć na wszystko przede wszystkim jako kibic tego sportu, i tak też wyrażać -do wszystkich z szacunkiem i poważaniem, jak mnie uczono podchodzić do ludzi) po prostu ''wyszedł z siebie''.

To tyle... Adminie, jeżeli nie możesz ogarnąć tego co się dzieje na forum, to może czas by wyznaczyć do tego odpowiednie, zasłużone jednostki z Waszego portalu ??

Nie mam wcale na myśli możliwości banowania innych userów, ale gdyby odpowiedni userzy tacy jak np. Dalmare, czy Wiśnia mieli możliwość dawania ostrzeżeń i ingerowania w innych tekst, to wróciło by to wszystko na właściwe tory... Ja jestem naprawdę na skraju zrezygnowania z używania Waszej strony. Jasne, że nie oznacza to dla Was, że wszystko padnie, ale czy warto...  Warto, by za jakiś czas ostała się na stronie sama gimbazeria -czy nie obchodzi to Państwa, a liczą się tylko click baity ??
artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
31.05.2018 17:01
'' Gówno to cię zrobiło, a nazywa się twoja matka. Ch..j ci w mordę j..any śmieciu, pier...olona ku..wo nasraj se do mordy i żryj p..e.dale i j..ć ten twój cw.el. czester srunajted w d.u.p.e. klub ped.alski''... 95maciej95, piszący o moich problemach seksualnych, internetowy kozaczyno piekut86@wp.pl możemy wszystko przedyskutować. Jak masz charakter, to nasmaruj gdzie mam podjechać tylko (to tak jeśli mama nie kopsnęła by Ci na autobus)

erq90, jasno przeprosiłem za offtop i wyjaśniłem w z jakich powodów tu odpisałem temu hipokrycie... Dokładnie po przeczytaniu tamtego tekstu resztę mogłeś sobie darować, a nazwanie mnie jakimś tam łbem zapewne też nie ma nic wspólnego z tym komu kibicujesz.

artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
31.05.2018 16:27
'' Nie wspomniałem, bo nie miałem prawa, skoro w tym momencie w naszym trykocie biega Ramos, który jest dokładnie takim samym burakiem jak...'' oczywiście miało tam być Suarez. Sorry -nie redaguje zazwyczaj swoich tekstów
artykuł: Zidane odchodzi z Realu Madryt!
31.05.2018 16:22
Ronaldo324,

upominasz się o szacunek od koleżki, dla którego Ty, ja i wszyscy inni kibice Realu są ''dnem dna'', tylko dlatego, że kibicujesz temu klubowi... Klubowi, który według tego gościa, jest największym złem i niegodziwością w świecie futbolu.

Oczywiście Andrew uważa, że jego opinia nie ma nic wspólnego z tym, iż jest on kibicem Barcy... Idzie w tym w zaparte, więc podejrzewam, że on naprawdę w to wierzy.

Andrew, zrobię małego offtopa (za co przepraszam innych userów), ponieważ nie chcę odpisywać Ci pod tematem, który zszedł już głównej.

cyt. -'' Piekut
Gościu Ty masz ewidentnie jakiś problem ze sobą, wyzywasz połowę forum, ciągle odnosisz się do Barcelony mimo że tutaj nie ma nawet żadnego tematu o niej. W jakim celu to wszystko? Coś Ci ulżyło czy Co?
Każdy ma swoje zdanie A Ty nie umiesz się z nim pogodzić. Ciągle jakieś aluzje do Barcy że np na ich stronie też są jakieś komentarze które mogą się nie podobać. Szukasz jakiejś zaczepki? Nie potrafisz rozmawiać tylko o realu i ich kibicach którzy na stronie real Madryt pl pokazali co sobą reprezentują. Nie zastanawia Cię to skąd tyle tego hejtu na ten klub? Aż tak masz oczy zasłonięte i myślisz że to jakiś ból dupy po wygraniu realu?
Zejdź chłopie na ziemię, zawodnicy reprezentują sobą beznadziejny poziom jeśli chodzi o kulturę i grę fair Play i Ty swoim zachowaniem tutaj tylko potwierdzasz dlaczego akurat temu klubowi kibicujesz. Jak nazwiesz swoje wywody tutaj? To nie jest dno dna? Prezentujesz sobą jakiś poziom? Tak poziom Ramosa''

Andrew... Przed właściwą odpowiedzią chcę poinformować Cie, że trzech gimbo-idiotów, którzy w histerii nie mogąc pogodzić się z porażką i wysuwający absurdalne tezy, to nie jest pół forum... Nawet jeśli dodać doń Ciebie, który ubliża Realowi w każdym swoim poście pod tematami związanymi z moim klubem, to sporo mniej niż ''połowa forum''.

Nie staraj więc się wmanewrowywać innych userów do tego ''sporu'', żeby poparli Cie w tej ubliżającej mi, i klubowi który kocham hipokryzji... absurdalności i niedorzeczności.

Wiesz czemu podczas występów Neymara w koszulce Barcy, nigdy nie pozwoliłem sobie na krytykę jego zagrywek słabych -dive'ów, wymuszaniu i cwaniactwu... ? Uważałem, że skoro w trykocie Realu biega Ronaldo (który jest dokładnie taki sam), to ja nie mam moralnego prawa krytykować drużyny odwiecznego rywala za ten proceder...

Dlatego nawet nie pisnąłem podczas ostatniego klasyku, o bandyckim kopnięciu Suareza, po którym Barca w dodatku zdobyła bramkę... Nie wspomniałem, bo nie miałem prawa, skoro w tym momencie w naszym trykocie biega Ramos, który jest dokładnie takim samym burakiem jak Ramos !

Ty jednak uważasz inaczej... To przykład czystej, podręcznikowej wręcz hipokryzji, która już sama w sobie jest rażąca, lecz Ty posuwasz się dalej, i na podstawie w/w przypadków stwierdzasz, że Real Madryt i jego kibice, to ''dna den'' i myślisz koleś, że będziemy (my kibice Realu) się przed Tobą płaszczyć tu i poklepywać Cie po plecach, bo jesteś jakiś moralny autorytet... ?? Mylisz się -jesteś zwykły hipokryta i nie pisz mi więcej, że to iż kibicujesz Barcy nie nic wspólnego z tym wszystkim, bo gdybym zachowywał się tak jak Ty, i pod prawie każdym artykułem o Barcelonie umniejszałbym jej, wbijał szpile i ubliżał, to wtedy mówiłbyś, że :

''Ty jesteś za Realem, więc się nie odzywaj = nie masz prawa negować złych zachowań''... Nawet nie staraj mi się mówić, że tak by nie było.

I właśnie tej samej hipokryzji tyczy się wspominanie przez Ciebie z pogardą o RealMadryt.pl... i branie tej strony jako jakiś wyznacznik. Kiedy po drugiej stronie staje Barca.com z całą masą swoich gimbusów, którzy nie raz  wyrzucały już Messiego z klubu... To jest k u r w a śmieszne, wiesz.

Tak samo jak śmieszne było wyśmiewanie kwot, które Real wydawał na poszczególnych piłkarzy... Czysta, pieprzona hipokryzja !  

Ugryź się następnym razem w język, albo traktuj wszystkich jednakowo i swoich tez potępiaj za zagrania niezgodne z duchem fair play, jeśli chcesz być w jakikolwiek sposób wiarygodny.

Zresztą, co ja się produkuje...''No i real doczekał się wreszcie namiastki ery Guardioli w Barcelonie ale raczej tylko namiastki... mimo że w Europie byli mocni to jednak nie udało im się odgryźć na Barcelonie za wcześniejsze lata upokorzeń. ''...

Kolejny post Andrew, którego nie piecze d u p a... Te Endrju -co Barca tutaj do tematu, co ( ?? ) :D

PS. Jeżeli będziesz ubliżał (nieważne czy/że elokwentnie, używając przy tym wysublimowanego słownictwa) drużynom, które kocham, w dodatku nie bacząc na hipokryzje, to z mojej strony będzie to samo -tylko bardziej mięśnie, bo ja nie jestem takim pseudo moralnym ch u j k i e m.


''Uderz w stół, a nożyce się odezwą''... Chyba w internecie, bo tylko tu możesz po kozaczyć takimi tekstami  -_-   ,3m się


Co do samego newsa, to pozbierałem już szczękę z ziemi i uważam, że GITara... Jeśli miałoby to znaczyć pewne zmiany -przede wszystkim, jeśli chodzi o nasz napad. Zizu należy podziękować za wszystko i życzyć powodzenia :) Myślę, że wybrał dobry/dogodny czas na odejście i po części wiąże się to ze zmianami, które nadchodzą i tym, że będzie chciał on napisać kolejną legendę związaną z trenowaniem reprezentacji, jeśli wszystko się dobrze dalej ułoży, czyli -Deschamps nie wygra zbliżającego się mundialu, to te wszystkie młode gwiazdy obecnej reprezentacji Francji za 4 lata będą w najlepszym dla siebie wieku, gdzie będzie miał wielkich liderów w każdej formacji, a doświadczenie (taki Varane za 4 lata będzie w najlepszym dla obrońcy wieku) będzie mieszać sie z młodością, talentem i przebojowością, bo np. Mbappe, czy Dembele będą mieli kolejni 23 i 24 lata.

Tak mi się wydaje... A co do propozycji, to całkiem realny wydaje się Pochetino. Panie broń przed Wengą, czy np. Conte, który na papierze fajnie wygląda do czasu jak nie przejmie ekipy. Wtedy gra staje się toporna, a relacje z piłkarzami czasami nawet i otwarcie wrogi, pomimo pięknego, profesjonalnego ble ble ble

PozdRo
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 16:46
ElCapitano,

i tu większość jest takich ekspertów... dalmare opisała jak to wygląda z technicznego punktu widzenia (nie różniącego się specjalnie od tego, co powiedział Marcinak), to dla niego są oni w najlepszej opcji ignorantami i się nie znajooo, gdyż :

''Ramos bandyta... ''Dźwignie'' (haha xD) założył jedynej SZANSIE  na zwycięstwo ''.

Trybisz to, stary... I właśnie takie ludki się tu powołują na rozsądek i apelują do ludzi o niego. No szczena do parkietu...

Zwróć uwagę na ich standardy w ocenie sytuacji:

Van Dijk pcha Ramosa bez powodu na koniec akcji, a ten (jak to on) chcąc odegrać się w tej sytuacji wyjeżdża z tym łokciem w Lorisa, gdzie i tak przy całej słabości tego zagrania najpewniej ledwo musnął Niemca = śmieć, łobuz, dno... Mane bez specjalnej żenady i udawania, zajeżdża Ramosowi lekkiego liścia = gra gitara, nie.

Kolejny ciekawy przykład, to user Andrew...

Andrew twierdzi, że Real i jego kibice to ''dno dna'', bo Ramos to cham i bandyta, a i jest jeszcze tam ten Ronaldo symulant...
Posługuje się przykładem powyżej dwójki, żeby udowodnić jaki to ten klub nie jest zepsuty, i zupełnie koło wała mu lata, że takiego Ramosa spokojnie można zestawić z burakiem takim jak Louis ''Gryzoń'' Suarez (choć ten już nie gryzie i przeprosił, więc kim fani Barcy są żeby go teraz oceniać, co nie... W KOŃCU TO TYLKO CZŁOWIEK I POPEŁNIA BŁĘDY), który już nie raz dowiódł tego, że ma ''temperament'' i nie jest z niego aniołek -odsyłam do ostatniego Gran Derbi, gdzie po jego bandyckim kopnięciu Rafy Varana, które nie miało nic wspólnego z walką o piłkę/walką o pozycję (tą przegrał z kretesem) spokojnie dograł futbolówkę do kolegi, a końcowy efekt był taki, że Real stracił bramkę... El Capitano, wyobraź sobie co by było, gdyby po analogicznej akcji Real zdobył bramkę, to jprd... W oczach Andrew wskoczylibyśmy na poziom dna den i mułu, a i zapewniam, że nie rozeszłoby się to tak bez echa, jak w tym przypadku.
Ronaldo z kolei, spokojnie można zestawić z takimi piłkarzami jak Neymar, czy Jordi Albo. Dokładnie takie samie divy i machania łapkami, cwaniactwo etc. etc... Jednak my to dno i kasa, a oni to więcej niż klub i filozofia futbolu -no same dobre chłopcy ubrani w bieli, dryniący sobie ambrozje nieskazitelni bogowie tego sportu w którym Real jest odpowiedzialny za całe zło.

hahahaha.... Tylko tak można zareagować na te podwójne standardy i hipokryzję. Żeby było śmieszniej -Andrew uważa, że iż jest kibicem Blaugrany, nie ma nic wspólnego z jego oceną sytuacji i podejściem do sprawy :)))

Tak, jasne Andrew... Nie mają -wierzę, że w to wierzysz

Przeredagowałem moje posty pisane pod wpływem nerwów, i pomimo dużej porcji mięsa, która tak kuje w oczy tych gimnazjalnych polonistów i pseudo moralne autorytety, to są one merytoryczne. Swoim słownictwem dałem jednak punkt zaczepny...

Jak na dłoni widać o co tu wszystkim chodzi... Czemu np. od jakiegoś czasu (mniej więcej od momentu, kiedy kolejny puchar europy zaczął być w zasięgu Realu -choć pierwsze tego typu opinie pojawiły się już rok temu, zaraz po pierwszej obronie pucharu europy) kolejni userzy zaczynają twierdzić, że w sumie LM łatwiej wygrać, niż krajową ligę... Żenada i dziecinada.

Po Waszych reakcjach i mnie ponosi jak gimba... Bez kitu -teraz to mam nadzieję, że Perez nie pokpi znowu sprawy przy kolejnym oknie i poczyni odpowiednie transfery, by zgarnąć tak jak Pep wszystko co było do zdobycia podczas jednego sezonu (broniąc puchar europy 3 raz z rzędu i 4 z kolei), czym wytrąciłby tym dzieciakom co im się wydaje, że kochają Barce jeden z ostatnich argumentów... Chcę widzieć jak wszystkie gimby skręca z środku i przebija jeden drugiego w głupocie, doszukując się coraz bardziej absurdalnych argumentów.

PS. Andrew... Trzymałem kciuki za Barce jak ta ośmieszała się z Romą -zdarzyło mi się nawet rozwalić pada o działówę po ich odpadnięciu. Od wielu lat trzymam też kciuki za dzień w którym Ronaldo (pomimo swoich osiągnięć) pożegna się z Królewskimi... niezależnie od tego, co miałoby to oznaczać dla tego klubu. Uważałem, uważam i uważać będę, że jego zachowania nie są godne naszego trykotu, a Ty jesteś mały wacuś :)  
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 13:57
'' No właśnie o tym jakie osoby z jakimi wartościami skupia ten klub.
Przykładowo jeśli jeszcze nie zrozumiałeś:
Jak jesteś złodziejem to imponują Ci złodzieje, jak lubisz się bić to imponują Ci osoby które potrafią komuś mocno przyłożyć... itd.
Więc jak tobie imponuje taka gra np Ramosa czy Ronaldo no to wiadomo z kim mamy do czynienia... ''

Co Ty chłopaku toczysz za głupoty, to jprd... Powiedziałem swoje.
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 13:47
Podajesz RealMadryt.pl jako wyznacznik naszych kibiców, a pomijasz przy tym równie ''mądre'' Barca.com... Zaraz dostaniesz jakiegoś paraliżu jak ten 95maciej95, co w jednym poście potrafi pisać o wspaniałych kibicach Realu, a jednocześnie ubliżać całej instytucji.

Nie jestem na tym forum od wczoraj... Już ja widziałem szacunek Tobie podobnym, kiedy Real nic nie znaczył w europie. Widzę też jak reagujecie, kiedy dokonujemy czegoś, o czym inni mogą pomarzyć. Nagle najważniejsze trofeum klubowe traci swą wartość, dochodzą jakieś brednie spiskowe obok tego umniejszania i mamy obraz jednego wielkiego bóldupia...

Różnica między nami jest taka, że kiedy Barca grała swój kosmiczny futbol i robiła niezwykłe rzeczy, to ja, jako fan futbolu całego, potrafiłem pogratulować im triumfu... Potrafiłem wziąć w obronę wartości największego rywala i jego dokonań, kiedy była taka potrzeba  

Wiesz co... Daruj sobie
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 13:30
'' Ramos to jest bandyta. Jak taki zawodnik może być kapitanem drużyny... a no w sumie realu to może być kapitanem bo kieruje się takim wartościami jak cały klub i kibice. Zawsze się zastanawiałem dlaczego ludzie kibicują tej drużynie, odpowiedź jest prosta kibice się utożsamiają z takimi zachowania i czyli są też dnem dna w życiu.'' ... AndrewNight

Ty koleżko, którego lider kopie z całej k u r w a petardy, z paru metrów w kibiców największego rywala (na Ramosie czy Ronaldo za takie coś nie pozostawiono by suchej nitki i poleciałby wszystkie ''śmiecie'', ''lalusie'', ''żelusie'', ''chamy'' i ''bandyty'', no i zapewne dna den), który to lider dla Barcy mógłby grać z czystej milości nawet za darmo w przeciwieństwie do tego najemnika-żelusia (bo Xavi to miał pióra na wodę -był ''wodusiem''), i który to lider 50 baniek łapie za sam podpis na kontrakcie, a jego ''granie za darmo'' wynosi 40 mld euro/sezon... Ty, którego legenda jak p i p r z o n e dziecko, nagrywa filmik na którym skacze po koszulce Realu, zachowując się jak jakiś niedorozwinięty furiat... Ty, którego rejonowe pismaki piszą tak absurdalne artykuły jak ''SILNICZEK W PIŁCE KOPANEJ PRZEZ RONALDO'', czy ostatni ''TO NIE REAL JAKO PIERWSZY WYGRAŁ 3 PUCHARY EUROPY Z RZĘDU''... Ty, którego prezes co jakiś czas oczerniał prezesa rywali, a ostatecznie sam za machloje trafił do puchy (dokładnie ten sam, co sprowadził w dość pokrętny sposób tego Brazylijczyka co wybrał Barcę, bo ją ''kochał'', a obecnie ''kocha'' ją w Paryżu)... Ty, którego obecny lider defensywy chrzani coś o kompleksach Realu po erze Guardioli, a który to sam po zdobyciu majstra zamiast skupić się na trofeum i celebracji, to robi z siebie pajaca wyszydzając swoich rywali...

Ty, którego każdy niemal post na tym forum, który dotyczy Realu jest jakąś szpilą w jego stronę, czy nawet jawnym ubliżeniem... I Ty chcesz mi mówić o przyzwoitości i prawić morały jakieś... ??

To jest k u r w a śmieszne...

Nie będzie z mojej stronę więcej szacunku dla tych, co nie potrafią go mi okazać... A skoro moderacja śpi, to ja jak Piłat, umywam od tego wity... Wasz jest wina za ten śmietnik i będę każdemu odpłacał tym samym, jeśli będzie pisał jakieś głupoty nt. drużyn które kocham.  
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 12:36
Andrew,

śmieszny jesteś, chłopaku... Racja, ja zawsze normalnie i z szacunkiem się wypowiadałem o Blaugranie w przeciwieństwie do Ciebie (wystarczy przeczytać twoje posty, a każdy z nich jest szpilą w stronę Realu),  więc nie p i e p r z głupot. Postrzegasz Barcę jako ''więcej niż klub'' bezkrytycznie podchodząc do całej instytucji, która wcale jest taka nieskazitelna, przy czym w Realu widzisz diabła tego świata i myślisz, że ja, jako 27 lat Realu będę się płaszczył kiedy na każdym kroku mi w mordę plujesz treścią swoich postów ?? To patrz co mam dla Ciebie


P I E R D O L   S I Ę...

Bez pozdro... A teksty moich postów sobie powieś nad łóżkiem jak udało Ci się mnie złapać na niegodziwości (jprd)
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 12:30
ElCapitano,

skumulowało się wszystko... Zbieg wyjątkowo głupich postów kilku userów spowodował, że sam się zbłaźniłem swoim zachowaniem. Powinienem się skupić na tym, że -'' Liberpool nie wygrał... Trudno. Nie należało się im, są jeszcze za słabi, a kadrze brak doświadczenia. Real za to dokonał czegoś historycznego'' i też być zadowolonym.

Szczerze powiedziawszy mam już dość słuchania bredni frustratów pod adresem Realu... I nie będę się uśmiechał  p i e p r z ą c  o jakiś frazesach, kiedy z kilku stron szczą na mój klub, tylko dlatego, że ich się zbłaźniły i okazały za słabe.

Zarzuty są śmieszno-głupie... Pomimo to jednak, nie potrafiłem się opanować. Wyszło jak wyszło... Nikogo nie będę przepraszał i od nikogo z tych userów po których pojechałem nie chcę przeprosin.

Szkoda, że nie opcji, by ignorować treści danego usera, a mimowolnie i tak się zawsze przeczyta... Szkoda, że moderacja śpi, bo gdyby trzymała tu jakiś porządek, to ja nigdy nie nasmarowałbym w/w postów.

3maj się i pozdrawiam
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
30.05.2018 12:12
95 c i p a 95,

wiesz gdzie możesz sobie wsadzić swój apel -ten pseudo inteligentny bełkot... Tam gdzie Cie anteksrajtek zapina. Jedziesz po moim ojcu, zakładasz jakieś rzeczy nie mając pojęcia za co się powaliłem, i Ty kredko zwracasz się ze swoim głupim apelem do rozsądnych użytkowników tego forum... Przecież takowi, ch u j kładą na Ciebie, i nie zmienią tego żadne Twoje słowa. Choć byś się wspiął na wyżyny swojego elokwentnego słownictwa, to i tak wśród normalnych ludzi będziesz uchodził za kolejny wybryk edukacji gimnazjów.

Jesteś zwykły idiota, i każdy kto nie ma ilorazu inteligencji na poziomie sznurówki do butów dostrzega ten fakt, sfrustrowana panno... Twoje frajerskie szczęście, że nigdy na siebie w życiu nie trafimy, bo piszczałabyś inaczej. Ilość banów jakie tu wyłapałaś, jasno wskazuje na to, że coś nie pracuje poprawnie w Twoim łbie.  

Natomiast mój problem niewątpliwie jest taki, że to tylko internet... wraz z jego ''superbohaterami''. Bandą nieudaczników, która w życiu przeszłaby ciągnąc łbem ku ziemi, a tu świrują Bóg wie kogo, siłując się ze sobą, podczas smarowania swych kolejnych omamów, przy braku znajomości choćby podstaw przepisów sportu, któremu się przypatrują od lat.

Wbijać w Was... Trwajcie sobie dalej w tym, że Liverpool został okradziony z pucharu.

Nawet z MO byliśmy bezproduktywni... Po 25 minutach gry powiedziałem do brata (''Katalońca'' z krwi i kości... i tak ja ja fana The Redd's od jakiś 25 lat), że jeśli szybko zaraz nie strzelimy bramki, to skrańcuje się to, jak z Juve przed rokiem -pogromem dla tych drugich. Taki właśnie jest ten Real... Cienki, słaby a nawet i żenujący, a potem dzieje się coś, co Ci którzy ich nienawidzą nazywają fartem i pomocą sędziów.  


artykuł: Jose Gimenez zamieni Atletico na Real?
30.05.2018 00:07
Asteniu,

wiem o Theo, ale nie uważam iż był to jakiś kluczowy grajek Rojiblancos (co nie), więc uważam, że mocno na wyrost jest zdanie o ''zgliszczach'' po tym układzie :)

Zgadzam się z całą resztą, co napisałeś... Jeżeli chodzi o walczność Jose, to widzę w nim trochę takiego Ramosa... Oby tylko był rozsądniejszy, bo zobaczysz, że wiele razy będziesz go przeklinał pod nosem, pomimo jego genialności w pewnych aspektach gry/obrony :)
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
29.05.2018 23:52
Mordy (zwracam się do normalnych kibiców Blancos) cieszmy się z tego co osiągnęliśmy... Jest to coś wielkiego i niezapomnianego...

Mówili nam, że ten nasz cienki, fartowny Realek odpadnie zaraz, a PSG nam pokaże gdzie raki zimują (xD)
Mówili nam rok temu, że Allegri ''Stary Lis'' pokaże fartownemu młokosowi, co to znaczy kunszt taktyczny...
Mówi wiele innych głupot... A my napisaliśmy historię, pomimo że przed sezonem nie dość że nie pozyskaliśmy żadnych cracków, to jeszcze osłabiliśmy się tracąc Morate, Jamesa i Pepe, czyli prawdziwie wartościowych zmienników, którzy robili często różnice po wejściu. Dokonaliśmy tego, nie wydając miliarda funtów w trzy okienka transferowe, czy wydając 400 mln euro na dwóch chciwych grajków...

A to, z jaką siłą oni wszyscy nas nienawidzą, niech miarą to będzie naszej wielkości...

Dziękuje innym userom z forum, którym choć nie w smak była nasza wygrana, to jednak jak mężczyźni pogratulowali osiągnięć.  
artykuł: Prawie pół miliona podpisów ws. Ramosa
29.05.2018 23:37
Mr_Roba

'' Ktoś wspominał o męskiej grze w Anglii. I owszem tylko gra Ramosa raczej z męstwem ma mało wspólnego. Uderzenia w twarz, wbijanie łokcia w żebra tak aby sędzia nie zauważył. Dodatkowo gdy ktoś go dotknie to ten pada jak rażony piorunem lub granatem odłamkowym. Czy jestem debilem bo wymagam aby piłkarze się szanowali i o wyniku decydowały jedynie umiejętności sportowe a nie aktorskie czy prowokacja? Rzygać mi się chcę jak słyszę Hajtę czy innych komentatorów chwalących tzw. "spryt" zawodników: bo dał się sfaulować, umiejętnie upadł, dodał coś od siebie.
I co, chwalmy Ramosa bo wygrał "nam" kolejny tytuł a to, że idzie po trupach mamy w dupie? Tylko jeśli w drużynie przeciwnej ktoś gra podobnie to zaraz płacz, że urządzają polowanie na Krystynę czy inną koleżankę z drużyny.''

Jesteś debilem, a do tego hipokrytą, bo to właśnie w United grał największy zwierzak w historii tego sportu... A był nim Roy Keane, ale nie ma to jak pieką poślady, bo ktoś dokonał czegoś, co Ty zobaczysz tylko w PES'ie, czy innej FIFA... i to u uprzednim ustawieniu poziomu rozgrywki na ''easy''

'' Mimo, że nie jestem kibicem Realu to byłem w Madrycie na kilku meczach - na ich skądinąd pięknym stadionie - zarówno ligowych jak i LM i boli mnie, że na tym stadionie nie szanuje się przeciwników. Nie daj boże przeciwnik na ich stadionie strzeli gola. Myślicie, że zobaczycie powtórkę na telebimie czy chociaż komentarz spikera czy cokolwiek? Tylko wynik na tablicy się zmienia. Dla mnie to jest obciach ale niestety ten stadion nie jest wyjątkiem. ''

No na Bernabeu wybitnie nie szanuje sie rywali... Powiedz to Del Piero, który był tam oklaskiwany na stojąco, po tym jak doprowadził do porażki drużyny tych ograniczonych neandertali...

Powiedz to piłkarzą największego wroga, takim jak np. Ronaldinho, czy Don Andres Iniesta całkiem niedawno -_-


Podobnie jak koleżanka AndrewCzłonek, nie chowaj piekącej d u p y za pseudo moralnością, bo jesteś śmieszny i żenujący, koleżko


Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
1.AxelF02-01-2015
2.cich cich02-01-2015
3.Krax20-03-2018
4.Liara07-05-2016
5.rycerz1702-01-2015
6.Wisnia199007-05-2016

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
1.Wisnia199008-11-2015
2.AxelF09-12-2014