REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
k19FJ
obserwuj
utworzony : 26 sierpnia 2012 00:46
ostatnie logowanie : 26 sierpnia 2012 12:39  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Mistrz pewny na inaugurację
26.08.2012 12:56
@ Wierny :

http://www.youtube.com/watch?v=BH jX8Ud2C9I

W Chwili gdy leci piłka dorzucona przez zawodnika Juve, LICHY JEST NA SPALONYM, jednakże gdy piłkę stara się wybić zawodnik przeciwnego zespołu, nie ma już to znaczenia. Zatem nawet gdy przy nie fortunnym wybiciu, tak jak tutaj, że odbija się ona od zawodnika juve i trafia do Lichego, nie ma spalonego, gdyż czynny udział bierze w tym zawodnik przeciwnego zespołu. Można dyskutować tutaj na temat, czy zawodnik Parmy zmienił znacząco tor lotu, czy nie. Jednak ja się na ten temat wypowiedziałem wystarczająco.

@ Edgar - a widziałeś to? http://www.youtube.com/watch?v=jQBP hNjBuUQ

Według mnie to jest badziej pewne, niż jakaś fota niewyraźna fota. Mimo iż filmik dość słabej jakości, to pokazuje analizę telewizyjną. Następnym razem poszukaj raz a dobrze, a nie wklejaj pierwsze lepsze.


Juve wygrało zasłużenie - to fakt. A gdybać nie ma co, jeszcze nie raz, jakiś sędzia coś zrobi, chociażby w meczu między beniaminkami - tylko prawda jest taka że aż tak głośno o tym  nie będzie.
artykuł: Mistrz pewny na inaugurację
26.08.2012 00:57
@ Wierny_Romanist. Gdybać sobie można. Nie raz będzie, że ktoś strzeli drużynie bramkę ze spalonego itd., a sędzia uzna. Będą głosy - oszuści, o'la boga, co to się nie dzieje. Po prostu tak już jest, sędzia też człowiek. Mimo że jest tam ich aż 5, to tylko on 1 podejmuje decyzję, której nie da się podważyć, bynajmniej na boisku. Co do karnego, jak najbardziej słuszny - nie wiem  w czym tu jest problem. Muśnięty i tyle - wapno i żółko w 100% pewne. Co do bramki Pirlo, według mnie nie powinna zostać uznana - i tutaj prześmieszni "kibice" Starej Damy twierdzący że bramka padła jak najbardziej - ogarnijcie rzeczywistość i ochłońcie, przynosicie wstyd klubowi. Sędzia uznał bramkę, a powtórki pokazują co innego. Tak w ogóle, piłka musi minąć całym obwodem linię bramkową, ot co. Takich kibiców bez wiedzy i ze zbyt pochopnymi opiniami jest coraz więcej, nawet śmiem stwierdzić że to sezonowcy. Mimo tego, @Wierny_Romanist, nie wiem gdzie Ty tam widziałeś metry? Sama linia bramkowa ma kilkanaście centymetrów. Tutaj  decyzja wahała się między centymetrami, a nie , jak to stwierdziłeś - metrami. Ani sędzia nie wypaczył wyniku, ani nikt inny. Juventus zasłużenie wygrał, mimo iż pierwsza połowa dalece odbiegała od ideału.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.