REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
green
obserwuj
utworzony : 08 marca 2020 11:16
ostatnie logowanie : 10 marca 2020 17:59  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: We wtorek decyzja w sprawie Serie A?
08.03.2020 19:34
Boyssan bardzo proszę o link do tego regulaminu...
artykuł: We wtorek decyzja w sprawie Serie A?
08.03.2020 19:26
Nie ma żadnego przepisu regulującego kwestię przerwanego sezonu także będzie ostra przepychanka i pewnie każda decyzja będzie skutkowała pozwami do sądu złożonymi przez poszkodowane kluby. Anulowanie sezonu skutkowało by największym bałaganem bo pociągnęłoby konsekwencje nie tylko klubów Serie A ale także kolejnych niższych lig, awansów i spadków także mi akurat wydaje się najmniej prawdopodobne. Rozegrano już praktycznie 25 pełnych kolejek i wszystko to mają wyrzucić do kosza i to nie tylko w Serie A ale i w niższych ligach? Z drugiej strony to są Włochy i jak widzimy wszystko jest możliwe.

Tak w ogóle ciekawe w jaki sposób nie rozgrywanie meczów miałoby zmniejszyć rozprzestrzenianie się wirusa skoro Serie A nie grała dwa tygodnie a przypadków zarażenia było z dnia na dzień coraz więcej. Tak czy inaczej minister sportu oczekuje jego zdaniem jedynej słusznej decyzji o zawieszeniu rozgrywek także pewnie do tego dojdzie, chyba że liga pójdzie na wojnę z rządem.
artykuł: Parma vs SPAL. Zapowiedź, typy, kursy
08.03.2020 11:20
...ale jeśli było dostać się do zawieszenia ligi z powodów zdrowotnych, nie istnieje żaden przepis, który ustanawia, jak sporządzić ostateczny ranking Serie A . Precedensu z 1915 r. Nie należy brać pod uwagę, biorąc pod uwagę podział terytorialny tych mistrzostw na dwie sekcje. Bezprecedensowy i kodyfikacyjny, otwierają się dwa scenariusze: przypisanie tytułu biorąc za odniesienie ranking ostatniego dnia rozgrywanego w całości lub ten przed Inter-Samp; lub, jeśli 2/3 zawodów zostało zakończone, koronuj drużynę włoską na czele w momencie podjęcia decyzji o zawieszeniu mistrzostw. ”

Tutaj fragment wypowiedzi prawnika we włoskim radiu na temat ewentualnego zawieszenia ligi (tłumaczone przez google). Jak widać nie ma żadnego przepisu który określa sposób postępowania. Tulipan masz jakiś link do potwierdzenia Twoich słów o tym, że będą brane pod uwagę wyniki z zeszłego sezonu w przypadku zawieszenia ligi?

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.