REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
drzwi
obserwuj
utworzony : 01 maja 2012 00:11
ostatnie logowanie : 16 października 2013 10:12  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :1990  (30 lat)
ulubiona drużyna :
Liverpool F.C.
ulubiony zawodnik :
Steven Gerrard, Luis Suarez
ulubione rozgrywki :
Premiership

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Anglia jedzie na mundial
15.10.2013 23:29
[Kolejny ban za całokształt. nie wracamy...Pan to wie.Moderator]
artykuł: Agger szczęśliwy na Anfield
15.10.2013 20:00
To raczej ktoś tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nie chodziło o ofertę Barcelony, tylko o ofertę Manchesteru City zeszłego lata. Po wpłynięciu jej do klubu, Agger zasugerował delikatnie w wywiadzie, żeby go nie sprzedawać i tyle. Zresztą w jaki sposób zawodnik mógłby odrzucić ofertę? Jeśli jego kontrakt obowiązuje dłużej niż pół roku, to w pierwszej kolejności decyzja o transferze należy do klubu. Jeśli klub odrzuci ofertę, to zawodnik zostaje, a jeśli przyjmie, to zawodnik odchodzi, często wbrew sobie, bo klub daje mu w ten sposób do zrozumienia, że jest niepotrzebny. Natomiast Agger chciał i dalej chce zostać, klub też go potrzebuje, dostał niedawno funkcję wicekapitana, więc ja tu naprawdę nie widzę żadnego problemu. Wyjaśnić coś jeszcze? :)
artykuł: Kiedy Gerrard rozstanie się kadrą?
14.10.2013 23:04
Steven nie tak dawno zasugerował w wywiadzie, że być może zakończy reprezentacyjną karierę po Mundialu w Brazylii i myślę, że tak też się stanie. Anglia potrzebuje takiej realnej zmiany pokoleniowej. Odeszli już Ferdinand, Terry i inni, a niebawem przyjdzie pora na Lamparda, Gerrarda, Carricka, Cole'a, Defoe itd. To jest normalna kolej rzeczy i dobrze, że tak się dzieje, bo pałeczkę powinni przejąć w końcu młodzi. Uważam jednak, że dopóki na czele reprezentacji będą stali ludzi pokroju Hodgsona, dopóty nic się w tej kadrze nie zmieni, bo to tzw. "stracone pokolenie" Anglików, to jest nie tyle kwestia zawodników, którzy indywidualnie w wielu przypadkach byli wybitni, co właśnie systemu, zarówno na szczeblu szkoleniowym, jak i tym zarządzającym (czyt. FA). To są pewne skostniałe struktury i archaiczna myśl szkoleniowa, które są głównym hamulcem dla rozwoju angielskiej piłki. Dlatego uważam, że zmiany to oni powinni zacząć, ale od siebie, od wewnątrz, bo jeśli się na taki "brutalny" krok nie zdecydują, to za ileś lat będziemy mówić o następnym "straconym pokoleniu" w kontekście reprezentacji Anglii.
artykuł: Wenger wraca do polityki oszczędzania?
14.10.2013 22:46
Tak naprawdę nie cena świadczy o klasie piłkarza i tu w pełni popieram Wengera. Jak się ma dobry scouting, a Arsenal zawsze z takiego słynął, to można wydobyć diamencik do oszlifowania za stosunkowo niewielkie pieniądze. To, że na Andy'ego Carrolla wydano 35 mln funtów, to nie znaczy, że będzie walczył o Złotą Piłkę, a świadczy to tylko o głupocie ludzi, którzy do tego dopuścili. Celowo przytaczam ten przykład, bo to jest ewidentnie najgłupszy transfer w historii piłki nożnej, biorąc pod uwagę stosunek ceny do sportowej przydatności i do tej pory nie mogę się z tym pogodzić, że ta błazenada była autorstwa mojego ulubionego klubu...
artykuł: El. MŚ: Anglia pewnie ogrywa Czarnogórę (video)
12.10.2013 22:29
@cich cich

Odpowiem tylko Tobie, bo Ciebie znam z tego portalu, szanuję i jako jedyny z tych, którzy mi odpisali, masz rzeczywiście pojęcie o piłce. Jak zapewne sam zauważyłeś, odpowiadanie trollom z diobłem w avatarze jest kompletnie pozbawione sensu, bo tak jak sam napisałeś, przyszli załatwiać tu własne klubowe porachunki, spotęgowane dodatkowo walką o Top 10 ;)
Co do meritum, nie będę z Tobą polemizował, bo zwyczajnie w większości kwestii się z Tobą zgadzam :)
Mamy podobne zdanie co do Hodgsona, sam wielokrotnie pisałem, że Anglii potrzebny jest szkoleniowiec z zagranicy (najlepiej Holender lub Hiszpan) i mam też świadomość kończącego się czasu Lamparda i Gerrarda, ale o co mi chodzi? Chodzi mi o to, że całą winę za nieudane turnieje Anglików zwala się tu na Stevena i Franka, co jest kompletnym absurdem i chyba sam to przyznasz? :)
Tak jak napisałeś, angielska reprezentacja jest już od lat dość toporna i za bardzo przewidywalna, jeśli porównamy ją z najlepszymi reprezentacjami na świecie, ale to jest wina systemu szkolenia na wyspach, a nie dwóch poszczególnych zawodników (sic!) :D
Ja się jak najbardziej zgadzam z tym, że reprezentację Anglii trzeba odmłodzić i zapewne po Mundialu w Brazylii tak też się stanie, ale nie mogę słuchać hipokryzji niektórych kibiców, którzy z jednej strony chcieliby zmiany pokoleniowej, a z drugiej wyskakują z 32-letnim Carrickiem ... :D
Tutaj masz hipokryzję niektórych fanów Manchesteru United wyłożoną jak na tacy, którzy Cię zakrzyczą tylko dlatego, że jest ich więcej, a tak naprawdę pieprzą trzy po trzy i to widać na kilometr ;)
Ja mam świadomość kierunku, w jakim podąża piłka nożna, dlatego w większości kwestii się z Tobą zgadzam, natomiast nie mogę zaakceptować tego bełkotu fanów United, którzy nawet nie potrafią przyznać, że na tych kilku ostatnich turniejach, reprezentacja opierała się w dużej mierze właśnie na ich zawodnikach, takich jak: Rooney, Young, Carrick, G. Neville, Ferdinand, Beckham, Hargreaves, Scholes, P. Neville, Butt etc. etc. Zwróć uwagę, że oni ich celową nie wymieniają, bo łatwiej jest im się do**bać do Gerrarda i Lamparda, którzy grają u konkurencji. Tu właśnie masz do czynienia z hipokryzją pierwszej maści i o to mi głównie chodzi :)
Pozdro dla Ciebie.
artykuł: El. MŚ: Anglia pewnie ogrywa Czarnogórę (video)
12.10.2013 18:23
Ja powiem tylko tyle, że Gerrard jako jedyny z Anglików trafił do najlepszej 11-ki turnieju EURO 2012. Ponadto, w poprzednich latach, również był jedną z kluczowych postaci tej reprezentacji i zrzucanie winy na niego lub na Lamparda za nieudane turnieje Anglików jest czymś perfidnym i nieuczciwym. Niektórzy chcieliby spersonalizować porażki Anglików, tak, by były one kojarzone tylko z Gerrardem i Lampardem, a więc zawodnikami wybitnymi. Przypomnę, że to nie tylko ci dwaj panowie grają/grali w tej reprezentacji i stanowią oni zaledwie 2/11 jej całości. Dziwne, że nie mówi się tu np. o Beckhamie, który przez lata był jej liderem, o Rooney'u, który też gra w niej od wielu lat i który również odpowiada za te "spektakularne" porażki, czy też nawet o Carricku, który wcześniej nie grał, ale który obecnie ma już 32 lata i do nowej generacji Anglików zaliczyć go po prostu nie można. Jeśli mówimy tu o odmłodzeniu reprezentacji Anglii, to patrzymy na nią nieco szerzej, niż tylko przez pryzmat środka pola, bo póki co, odnoszę wrażenie, że rzeczywiście obarcza się winą tych najlepszych.
artykuł: Hodgson powołał Sterlinga
12.10.2013 17:58
Ja wiem czy rekompensuje... w sumie nie musiał go powoływać, ale Sterling wyróżnia się jednak w tej swojej kategorii wiekowej i myślę, że można go zaliczyć do tego, tak bardzo pożądanego przez Anglików, grona piłkarzy "nietopornych" ;)
artykuł: Trener Liverpoolu zainteresowany Błaszczykowskim
12.10.2013 13:38
Każdy fan Liverpoolu wie, że jest to zwykła PLOTA, w dodatku odgrzewana dosłownie rok w rok. Pierwszy raz pojawiła się za Beniteza, więc naprawdę szkoda czasu na komentowanie czy podniecanie się tego typu "rewelacjami".
artykuł: Suarez: Nie wykluczam niczego
11.10.2013 23:58
@logan91
Odpowiedź jest banalnie prosta. Liverpool jest nie pierwszym i nie ostatnim klubem, który zablokował transfer swojego zawodnika. Podobnie postąpił m.in. Tottenham z Modricem swego czasu, czy też Manchester United z Rooney'em, który już dwukrotnie wymuszał transfer z klubu. Suarez jest jednym z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych napastników na świecie, który często zachowuje się nieracjonalnie i robi głupie rzeczy. Gość ma mentalność zwycięzcy i jego gadka o chęci odejścia była w dużej mierze spowodowana słabymi wynikami Liverpoolu w minionym sezonie. Suarez często działa pod wpływem impulsu i coś co powie dzisiaj, wcale nie musi być aktualne jutro czy za tydzień. Jak zapewne zauważyłeś, obecnie po wakacyjnych przetasowaniach, Liverpool gra bardzo dobrze i zajmuje wysokie miejsce w tabeli, co też automatycznie zmienia nastawienie Suareza, który ponownie zaczął się wypowiadać o klubie pozytywnie, który ponownie zaczął czerpać radość z treningów, co widać na filmikach i zdjęciach i który przyznał otwarcie, że chce pomóc Liverpoolowi. Do tego wszystkiego, Suarez się grubo przeliczył, bo wydawało mu się, że po ostatnim, świetnym sezonie, będzie przebierał w ofertach. Tymczasem, zgłosił się po niego tylko Arsenal, do którego z wiadomych względów transfer był od początku skazany na niepowodzenie. Jak zatem sam widzisz, decyzja Liverpoolu o zatrzymaniu Suareza na najbliższy sezon, była decyzją jak najbardziej słuszną. Urugwajczyk to profesjonalista i odkąd skończyło mu się zawieszenie, ponownie zasuwa jak oszalały i strzelił już 3 bramki w dwóch meczach ligowych. Zresztą nawet, gdyby się nie chciał przykładać (co jest niezgodne z jego naturą), to nie ma takiej możliwości, bo Mundial za pasem i takim zachowaniem sam by sobie zaszkodził :)
Zatem jak sam widzisz, Suarez ani nie gra padaki, ani nie psuje atmosfery, ani nie stroi żadnych fochów. Co do zimowego transferu, jest on NIEREALNY, bo Liverpool zatrzymał go z myślą o całym sezonie i zwyczajnie nie odda swojej gwiazdy w momencie, w którym sezon będzie wkraczał w decydującą fazę. Jeśli odejdzie, to latem i to też nie jest do końca pewne, bo jeśli Liverpool uzyska kwalifikację do Ligi Mistrzów, to Urugwajczykowi znowu się może wszystko odmienić, bo taki już jego urok ;)
Co do Pereza, to za przytoczone przez Ciebie 50 mln, może on dostać co najwyżej korki Luisa, bo nie oszukujmy się... Real sam na siebie ściągnął ten los. Jeśli za Bale'a płaci się 100 mln euro, a za Illarramendiego 38 mln euro, to nie powiesz mi, że za wicekróla strzelców Premier League, drugiego w zestawieniu na najlepszego piłkarza Premier League i tym samym zawodnika, który w pojedynkę potrafi strzelać bramki z niczego, 50 mln to cena odpowiednia. Real będzie musiał wybulić w granicach 70-80 mln, jak dobrze pójdzie, bo obecni właściciele The Reds mają łeb na karku i się zwyczajnie nie dadzą wycyckać. Za 50 mln euro to John W. Henry może co najwyżej wyśmiać Real na twitterze, tak jak to zrobił w przypadku Arsenalu ;)
Sorry Winnetou... skoro Real psuje rynek, to musi też ponosić tego konsekwencje :)
artykuł: El. MŚ: Anglia pewnie ogrywa Czarnogórę (video)
11.10.2013 23:11
Był od początku aktywny, po rozpoczętej przez niego akcji padła bramka samobójcza, a pod koniec meczu wywalczył karnego, którego wykorzystał.
artykuł: Suarez: Nie wykluczam niczego
11.10.2013 18:05
Panie Moderatorze,
doskonale Pan widzi, że ten człowiek, gdzie się nie pojawi, to tylko po to, żeby wywołać ferment, a potem odwracać kota ogonem. Nawet teraz usiłuje siać swoje manipulacje, pisząc, że go gdzieś "wyzywam", co jest kompletną bzdurą, bo gdyby tak było, to już dawno zostałbym zbanowany. On pojawia się dosłownie w każdym miejscu, gdzie może wbić komuś szpilę, a szczególnie jest aktywny w wątkach o Liverpoolu, gdzie prowokacja w jego przypadku to chleb powszedni. Potem jeszcze bezczelnie pisze, że fani Liverpoolu są bardziej aktywni w wątkach o MU, niż o LFC, co jest niepierwszym popisem hipokryzji z jego strony. Nawet data jego rejestracji pokazuje, że padł "ofiarą" tego masowego banowania, które wówczas miało miejsce. Gość jest perfidny, obłudny i wyrachowany, dlatego szczerze dziwię się, że go jeszcze tolerujecie.
artykuł: Suarez: Nie wykluczam niczego
11.10.2013 16:51
A gdzie ja napisałem, że ty napisałeś, że podjął jakieś kroki? :)
Wyraźnie napisałem, że nie podjął żadnych kroków, bo mu uświadomiono, że i tak by tym nic nie wskórał. Tyczy się to zarówno minionego okienka, jak i tych kolejnych.
artykuł: Cleverley nie zagra z Czarnogórą i Polską
11.10.2013 16:45
Nie jasnowidza, tylko realistę :)
To nie kto inny, jak właśnie "nieomylny" i "fenomenalny" Roy jest autorem najgorszego od kilkudziesięciu lat startu Liverpoolu i konsekwentnym utrzymywaniu go w strefie spadkowej Premier League. Do tego wszystkiego sprowadził na Anfield takie "rarytasy" jak Paula Konchesky'ego, Christiana Poulsena, Milana Jovanovica, Danny'ego Wilsona czy wypalonego Joe Cole'a. Zaufaj, że nie chciałbyś go w Manchesterze, bo tod**a, a nie trener jest ;)
artykuł: Richards na celowniku Romy
11.10.2013 16:39
@Antytrol
Od razu widać twoją ignorancję, bo jakbyś wyściubił od czasu do czasu nos poza Manchester City, to wiedziałbyś, że Johnson w formie jest nie do przejścia, a do tego świetny w ofensywie. Zresztą nie bez powodu jest podstawowym prawym obrońcą reprezentacji Anglii i to od wielu lat.
artykuł: Suarez: Nie wykluczam niczego
11.10.2013 16:32
@Mr_Devil
Widzę, że jesteś gotów pisać nawet największe bzdury, żeby tylko dopasować je pod postawioną przez siebie tezę :)
Po pierwsze, Suarez nie podjął żadnych kroków, bo właśnie go uświadomiono w Premier League, że gdyby to zrobił, to i tak by tego sporu nie wygrał, bo nie ma ku temu najmniejszych podstaw :)
Po drugie, kontrakty są po to, żeby je respektować. Nikt nie mu nie kazał podpisywać kontraktu na tyle lat i jeśli chce go zerwać, to proszę bardzo, ale niech buli klubowi odszkodowanie :)
Gdyby to Liverpool zdecydował się na zerwanie umowy, to musiałby takie odszkodowanie wypłacić, a o ile mi dobrze wiadomo, kontrakt obowiązuje obydwie strony. Po trzecie, miałeś najlepszy przykład z Rooney'em i jakoś wówczas nie sugerowałeś, że mógłby podjąć kroki, by kontrakt z United rozwiązać :)
Po raz kolejny uwydatniasz z siebie hipokrytę i sam dobrze o tym wiesz. Ponadto wypisujesz bzdury, że fani Liverpoolu tylko czyhają na newsy związane z Manchesterem United. Jak widać na załączonym obrazku, przyganiał kocioł garnkowi ;)
artykuł: Suarez: Nie wykluczam niczego
11.10.2013 16:25
@Mr_Devil
Perez może równie dobrze zapuścić zimą sieci na Rooney'a, który z chęcią zamieni 9 drużynę Premier League na 3 ekipę La Liga. W końcu już 2 albo 3 razy składał transfer request, a swoimi wczorajszymi wypowiedziami (których, nie wiedzieć czemu, próżno tutaj szukać), jak najbardziej pozostawił sobie otwartą furtkę do opuszczenia Manchesteru ;)
artykuł: Cleverley nie zagra z Czarnogórą i Polską
11.10.2013 16:16
Hodgson tak "dużo" wie, że jakby go trochę dłużej przytrzymać, to Liverpool cisnąłby teraz w Coca-Cola Championship ;)
artykuł: City rozbuduje stadion
11.10.2013 16:14
No nie jest to do końca prawda, bo Anfield również zostanie rozbudowane i prace ruszą już na początku 2014 roku, a jego pojemność ma wynieść również ponad 60 tys. widzów. To jest już drugi news w ostatnim czasie o rozbudowie Etihad, a o rozbudowie Anfield, o której powszechnie wiadomo już od wielu miesięcy, ni widu, ni słychu...
artykuł: Cleverley nie zagra z Czarnogórą i Polską
11.10.2013 15:57
"Bardzo zła wiadomość dla selekcjonera reprezentacji Anglii" ??! ;o
Bardzo złą wiadomością dla Hodgsona byłoby wypadnięcie Rooney'a, Gerrarda, Sturridge'a lub Bainesa... Śmiem twierdzić, że bez Cleverley'a "jakoś" sobie chopaki poradzą.
artykuł: Richards na celowniku Romy
11.10.2013 15:48
Pisze się "wypoŻyczeniu", a nie "wypoRZyczeniu" !!!
O ile kiedyś analfabeci mieli trudniej, o tyle teraz wszystkie błędne wyrazy są podkreślane, więc nie rozumiem jak można dalej kaleczyć nasz piękny język ...
Co do meritum... jak on ma pokazać, że wśród angielskich prawych obrońców "nie ma sobie równych", skoro ma od siebie lepszych, Johnsona i Walkera ?

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.