REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Damonad
obserwuj
utworzony : 08 maja 2013 19:11
ostatnie logowanie : 23 października 2016 03:03  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Milan wygrywa po kontrowersjach
23.10.2016 03:18
Drobna uwaga do autora tekstu - Suso a nie Bonaventura wyłożył piłkę do Locatellego ;)
Co do samego Locatellego - bramka piękna ale nic po za tym, mnóstwo ryzykownych i głupich zagrań po których Juve miało groźne akcje. Na szczęście po żadnej bramka nie padła. I tu ma dużo szczęścia bo mógł być głównym winnym porażki a tak jest symbolem sukcesu. Oby wraz z rozegraniem kilkunastu spotkań nabrał doświadczenia i spokoju, wyeliminował głupie starty, a zachował to niesamowite uderzenie. Wtedy może zostać bardzo dobrym zawodnikiem, za co trzymam kciuki.
Kibicom Juve współczuję bo ta porażka boli bardziej przez błąd zespołu sędziowskiego, ale też dlatego, że ich drużyną dowodzi Allegri... Niestety Juve zaczyna grać tak jak Milan za czasów tego "trenera" - bez pomysłu, bez stałych fragmentów gry i bez zaangażowania. Dopóki działały schematy Conte i miał skład przez niego przygotowany to wyglądało to dobrze, teraz widać jego autorskie poczynania...
I jeszcze sprawa czerwonej kartki dla Polego, której część użytkowników się tutaj domagała - powinien dostać bez dwóch zdań. Ale nikt nie zauważą, że było to zaraz po tym jak ucierpiał Donnaruma, może nawet przypadkowo kopnięty przez Pjanica, bo nie sądzę że Bośniak chciał to zrobić celowo i nie sądzę że powinien zostać wyrzucony z boiska. Chodzi o to, że zawodnik Milanu widząc leżącego Donnarumę wybił piłkę w aut, a gracze Juventusu nie zachowali się fair play i nie oddali piłki gospodarzom. Rozumiem gonienie wyniku, ale jednak wydaje mi się że tak klasowy zespół powinno być stać na zachowanie zgodne z przyjętymi standardami (myślę że gdyby Buffon wyrzucał piłkę z autu to oddałby ją Milanowi).
artykuł: Sacchi krytykuje styl gry Interu
24.11.2015 00:40
Sacchi zawsze był dość kontrowersyjnym trenerem. Czy jest to krytyka, myślę, że tak, ale bardziej włoskiej piłki niż Interu. Przynajmniej mam taką nadzieję.

[edit]

Pozdrawiam Rossonero
artykuł: Milan prosi Villarreal o obniżkę żądań
15.05.2013 01:23
Biznes to biznes, jak można kupić taniej to czemu nie spróbować?

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.