Sterling skomentował występ przeciwko Lisom

Raheem Sterling

Manchester City pokonał 6:3 Leicester City. Po zakończeniu meczu opinią na jego temat podzielił się Raheem Sterling.

• Manchester City zaliczył piętnaste zwycięstwo w tej kampanii w Premier League
  • Ekipa z Etihad Stadium zaliczyła dziewiąte z rzędu zwycięstwo w lidze angielskiej
  • Dublet w rywalizacji z Lisami zaliczył Raheem Sterling

Sterling ocenił mecz z Leicester

Manchester City nie zwalnia tempa w lidze angielskiej. Podopieczni Josepa Guardioli wygrali w niedzielny wieczór po raz piętnasty w tej kampanii.

Obywatele do przerwy prowadzili z Lisami 4:0, ale w drugiej połowie pozwolili przeciwnikowi zniwelować dystans do minimum. W porę jednak Man City otrząsł się i dołożył dwa trafienia. Tym samym aktualni mistrzowie Anglii odnieśli zwycięstwo.

Trener ostrzegał nas podczas przerwy. Leicester straciło cztery gole w pierwszej połowie, ale kiedy wychodzili z ataku, za każdym razem stwarzali okazje – mówił Raheem Sterling cytowany przez BBC Sport.

To rozczarowujące. Musieliśmy tylko kontrolować grę. To był niepewny wynik. Przy rezultacie 4:0 trzeba zabić grę. Leicester ma kilku naprawdę dobrych graczy. Nie tracili serca i grali dalej. Należy się szacunek tej ekipie – dodał piłkarz.

Man City plasuje się obecnie na pozycji lidera Premier League. Obywatele mają na swoim koncie 47 punktów, wyprzedzając o sześć oczek Liverpool.