Premier League: Cash z golem i piękną dedykacją, powrót Eriksena, Man Utd zawiódł

Jakub Moder
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Moder

Wyniki 27. kolejki Premier League. Gracze Brighton przegrali u siebie z Aston Villą 0:2. Pierwszego gola dla gości zdobył Matty Cash, który zadedykował to trafienie Tomaszowi Kędziorze i jego rodzinie. Jakub Moder zagrał w szeregach Mew 62. minuty. W innym z meczów Brentford przegrał z Newcastle 0:2. W 52. minucie na murawie pojawił się Christian Eriksen. To pierwsze spotkanie o punkty w wykonaniu Duńczyka od ubiegłorocznych Mistrzostw Europy. Kiepsko zaprezentowali się gracze Manchesteru United, którzy tylko zremisowali z Watfordem 0:0. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców wszystkich goli.

Brighton słabsze od Aston Villi, Manchester nie wykorzystał gry u siebie

Piłkarze Brighton rywalizowali z Aston Villą. To spotkanie rozpoczęło się z półgodzinnym opóźnieniem z powodu utrudnień na autostradzie. W pierwszych składach swoich klubów wyszli Moder oraz Cash. Polski defensor otworzył wynik potyczki zdobywając gola z dystansu w 17. minucie. Cash zadedykował bramkę Tomaszowi Kędziorze i jego rodzinie. Wynik spotkania na 2:0 dla ekipy z Birmingham ustalił Ollie Watkins.

W innym spotkaniu Brentford grało z Newcastle United. Gospodarze od jedenastej minuty musieli sobie radzić w dziesięciu, ponieważ Josh Dasilva brutalnie zaatakował rywala i otrzymał za to czerwony kartonik. Sroki wykorzystały przewagę na boisku i triumfowały 2:0. W 52. minucie na placu gry pojawił się Christian Eriksen (przeczytaj więcej o tym wydarzeniu). Crystal Palace podejmowało Burnley. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale finalnie tylko zremisowali 1:1.

Manchester United grał na Old Trafford z Watfordem. Gracze Czerwonych Diabłów tylko zremisowali 0:0. W tej kampanii gospodarze dwukrotnie rywalizowali z beniaminkiem i zdobyli zaledwie jedno oczko (na Vicarage Road było bowiem 4:1 dla rywali).