Celta remisuje z Osasuną

dodał: Kejar  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  05.01.2020 22:52

La Liga

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Gracze Celty zremisowali z Osasuną 1:1. Warto dodać, że gospodarze nie wygrali u siebie od 6 października.

Co działo się w tym spotkaniu? Gospodarze mogli stosunkowo szybko wyjść na prowadzenie, ale w 21. minucie Aidoo uderzył tylko w poprzeczkę. Kilka minut potem dobrze w bramce gości spisał się Herrera, który obronił uderzenie Rafinhi.

W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy blisko byli goście. Ostatecznie jednak Garcia uderzył tylko w słupek bramki rywali.

W 75. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Bramkę dla Celty Vigo zdobył wówczas Mina.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z tego wyniku, ponieważ kilka minut potem do wyrównania doprowadził Chimy Avila.

Finalnie nic już się nie zmieniło i oba kluby zdobyły po jednym oczku.

Celta - Osasuna 1:1 (0:0)