Montpellier – Lyon: efektowna bramka w Ligue 1 [WIDEO]

gracze Montpellier
PressFocus Na zdjęciu: gracze Montpellier

Mecz Ligue 1 pomiędzy Montpellier i Lyonem wciąż jeszcze trwa. Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie, ale w 70. minucie kapitalnie uderzył Elye Wahi, który doprowadził do wyrównania.

• Lyon objął prowadzenie po trafieniu Houssema Aouara
  • W 70. minucie pięknym uderzeniem popisał się Wahi, który doprowadził do stanu 1:1
  • Goście walczą o premierowe wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie

Kapitalny gol na stadionie Montpellier

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gości. Zawodnicy Les Gones objęli prowadzenie w 33. minucie. Gola dla przyjezdnych zdobył Houssem Aouar, któremu przytomnie dograł Alexandre Lacazette.

Kibice gospodarzy długo czekali na wyrównanie. Trafienie na 1:1 było zaś cudownej urody. W 70. minucie Jordan Ferri wrzucił trochę niedbale piłkę w pole karne przyjezdnych. Tam był jednak Wahi, który szybko złożył się do strzału i doprowadził do remisu.

Potem na boisku było wiele negatywnych emocji. Czerwone kartoniki zobaczyli Sinaly Diomande (Lyon) i Stephy Alvaro Mavididi (Montpellier). Oba kluby kończyły zatem to starcie w dziesięciu.

Co ciekawe, goście w czterech poprzednich spotkaniach wyjazdowych zanotowali same porażki. Jak będzie dzisiaj? Pod koniec meczu cały czas utrzymuje się wynik remisowy 1:1.