Kuriozalna bramka w spotkaniu Ligue 1 [WIDEO]

Florian Sotoca
PressFocus Na zdjęciu: Florian Sotoca

W aktualnie trwającym spotkaniu Ligue 1 pomiędzy RC Lens i Clermont Foot doszło do niecodziennej sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy Djoco (golkiper gości) nie zauważył stojącego za nim zawodnika rywali. Florian Sotoca wykorzystał jego gapiostwo, przejął piłkę i skierował futbolówkę do pustej bramki.

• Mecz Ligue 1 pomiędzy Lens i Clermont zostanie na długo zapamiętany
  • Fatalny błąd Djoco wykorzystał Sotoca
  • Gospodarze dzięki tej bramce objęli prowadzenie 2:1 i zbliżyli się do zainkasowania trzech oczek

Fatalne zachowanie bramkarza przyjezdnych…

RC Lens nie rozpoczęło dobrze spotkania przeciwko Clermont Foot. Już w dziewiątej minucie gola dla gości zdobył Elbasan Rashani. Do wyrównania doprowadził Kevin Danso.

Przemysław Frankowski i spółka objęli prowadzenie pod koniec pierwszej części. W doliczonym czasie gry fatalnie zachował się Djoco. Bramkarz Clermont Foot miał piłkę w rękach i rzucił ją przed siebie. Nie zauważył jednak, że za jego plecami znajduje się Sotoca. Gracz rywali odebrał mu futbolówkę i z ostrego kąta skierował ją do bramki przyjezdnych.

Po przerwie w zamieszaniu w polu karnym Clermont Foot gola zdobył Massadio Haidara. Aktualnie RC Lens prowadzi 3:1.