Maestria Benzemy w El Clasico

Karim Benzema

Sobotnie mecze 30. kolejki La Liga rozgrywane były w cieniu El Clasico. W najciekawiej zapowiadającym się starciu w La Liga górą ostatecznie był Real Madryt, pokonując FC Barcelonę 2:1. Kapitalnym golem popisał się w tym boju Karim Benzema.

Cadiz na dobrej drodze do utrzymania

O losach meczu między Getafe a Cadiz przesądził jeden samobójczy gol. którego autorem był w 64. minucie David Timor. Próbował on wybić piłkę po dośrodkowaniu gości, ale przyjął ją tak niefortunnie, że skierował ją do własnej siatki.

Pełna relacja meczu >

Athletic Bilbao zremisowało w La Liga po raz czwarty z rzędu

Rywalizacja w Bilbao nie przyniosła rozstrzygnięcia. Przez dłuższy czas piłka nie mogła znaleźć drogi do siatki, a gdy już znalazła się w bramce do akcji wkraczał VAR.

Seria Eibaru trwa

Eibar od połowy stycznia nie wygrał jeszcze żadnego spotkania. Również w starciu z Levante się nie popisał, ponieważ po golu de Frutosa gospodarze musieli pogodzić się z porażką.

Real wykonał milowy krok w kierunku walki o mistrzostwo

Real Madryt pokonał FC Barcelonę w spotkaniu 30. kolejki La Liga. Dzięki tej wiktorii stołeczny team wykonał milowy krok w kierunku wywalczenia mistrzostwa Hiszpanii. Warto zaznaczyć, że gospodarze kończyli zawody w dziesięciu, bo w 90. minucie czerwoną kartką za drugą żółtą ukarany został Casemiro.