Real Madryt osłabiony przed rewanżem z Man City? Uraz ważnego zawodnika

Występ Eduardo Camavingi w rewanżu Ligi Mistrzów stoi pod znakiem zapytania. Zawodnik Realu Madryt doznał urazu i nie dokończył sobotniego meczu z Getafe.

Eduardo Camavinga
  • Eduardo Camavinga przedwcześnie opuścił boisko w spotkaniu z Getafe
  • Wstępne badania wykluczyły zerwanie lub naderwanie więzadeł
  • Występ Francuza z Manchesterem City stoi pod znakiem zapytania

Królewscy zmuszeni do zmian na rewanż?

Sobotnie spotkanie z Getafe odbywało się pomiędzy dwoma meczami z Manchesterem City, zatem Carlo Ancelotti desygnował do gry kilku rezerwowych. W wyjściowym składzie nie zabrakło także kilku graczy, którzy regularnie dostają swoje szanse. Eduardo Camavinga rozpoczął mecz od pierwszej minuty, natomiast nie dotarł do końcowego gwizdka.

W 84. minucie Camavinga został ostro potraktowany przez swojego rywala, który za faul otrzymał żółta kartkę. Zawodnik Królewskich zasygnalizował natomiast uraz i konieczność zmiany. W szatni po meczu przeprowadzono wstępne badania, które wykluczyły zerwanie lub naderwanie więzadeł. Doszło natomiast do lekkiego skręcenia w lewym kolanie, co nie jest aż tak niepokojące.

Hiszpański gigant zamierza przeprowadzić jeszcze kompleksowe badania, które wykażą, co dokładnie dolega Francuzowi. W obozie Realu Madryt panuje jednak optymizm i wiara, że Camavinga będzie dostępny na rewanżowe starcie z Manchesterem City. W pierwszym meczu na Santiago Bernabeu padł remis 1-1, zatem wynik rywalizacji pozostaje otwarty.