Emocje w Kadyksie, zaskakująca postawa Atletico, Real bliżej mistrzostwa – sobota w La Liga

Rodri
PressFocus Na zdjęciu: Rodri

Wyniki 31. kolejki La Liga. Za nami cztery kolejne spotkania. W pierwszej potyczce Cadiz przegrało z Betisem 1:2. Gospodarze prowadzili do 77. minuty, ale finalnie nie zdobyli ani jednego oczka. Następnie Mallorca niespodziewanie wygrała z Atletico 1:0. W ostatniej konfrontacji Real Madryt pokonał Getafe 2:0 i umocnił się na pierwszej pozycji. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców wszystkich goli.

Udana końcówka Betisu, Atletico bez oczek, Real lepszy od Getafe

Cadiz grało u siebie z Betisem. Gospodarze prowadzili od 58. minuty, kiedy to w zamieszaniu pod bramką rywali gola zdobył Ivan Alejo. Końcówka należała jednak do Beticos. Najpierw wyrównał Cristian Tello, a wynik spotkania na 2:1 dla gości ustalił z karnego Borja Iglesias. Następnie Mallorca rywalizowała z Atletico. Po przerwie rzut karny pewnie wykonał Vedat Muriqi, a madrytczycy sensacyjnie przegrali 0:1.

Spotkanie Villarreal – Bilbao nie wyłoniło triumfatora. Prowadzenie Baskom dał Raul Garcia. Po przerwie wyrównał Alfonso Pedraza i mecz zakończył się remisem 1:1. W ostatniej konfrontacji Real Madryt rywalizował z Getafe. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy wyników widniał rezultat 2:0 dla Los Blancos. Bramki zdobyli Casemiro i Lucas Vazquez.