La Liga: hat-trick, niecodzienny gol Suareza, trzy bramki w Madrycie – podsumowanie 25. kolejki [WIDEO]

Arnaut Danjuma
PressFocus Na zdjęciu: Arnaut Danjuma

Wyniki 25. kolejki La Liga. W pierwszym spotkaniu Granada wysoko przegrała z Villarrealem 1:4. Trzy bramki dla gości zdobył Arnaut Danjuma. W drugim meczu Osasuna przegrała z Atletico 0:3. W 59. minucie błąd bramkarza gospodarzy wykorzystał Luis Suarez, który zdobył gola z kilkudziesięciu metrów. Następnie Cadiz zremisowało z Getafe 1:1, a Real Madryt ograł Deportivo Alaves 3:0. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców goli.

Trzy punkty dla Atletico, dobra druga połowa w wykonaniu Realu Madryt

W pierwszej potyczce Granada CF podejmowała Villarreal CF. Już do przerwy goście prowadzili 2:0, a obie bramki zdobył Danjuma. Po przerwie napastnik przyjezdnych dołożył kolejne trafienie, a ostatecznie gospodarze przegrali 1:4. W następnym meczu Osasuna grała z Atletico Madryt. W 59. minucie golkiper gospodarzy za daleko wyszedł z bramki, Luis Suarez otrzymał przytomne podanie od Joao Felixa i zdobył gola z kilkudziesięciu metrów. Finalnie goście triumfowali 3:0.

Cadiz podzieliło się oczkami na swoim terenie z Getafe po remisie 1:1. Z kolei w ostatniej sobotniej konfrontacji Real Madryt grał na swoim terenie z Deportivo Alaves. Królewscy triumfowali 3:0 po trzech bramkach po przerwie.