Kapitalny mecz Polaków U-17! Finał mistrzostw Europy już o krok [WIDEO]

Reprezentacja Polski w kategorii U-17 prowadzi w pierwszym półfinale mistrzostw Europy. Podopieczni Marcina Włodarskiego do przerwy wygrywają z Niemcami 2:1.

Polska U-17
MAGO / Balint Szentgallay Na zdjęciu: Polska U-17
  • Kapitalnie układa się dla Polaków półfinał mistrzostw Europy
  • Reprezentanci Polski wygrywają do przerwy z kadrą Niemiec
  • Biało-czerwoni są 45 minut od finału Euro w kategorii U-17

Mistrzostwa Europy U-17! Polska blisko awansu do finału

Reprezentacja Polski z dużymi nadziejami jechała na mistrzostwa Europy, które organizują Węgrzy. Polacy z kategorii wiekowej U-17, wygrali swoją grupę, a w ćwierćfinale rozprawili się z Serbią.

Na drużynę Marcina Włodarskiego w półfinale czekali Niemcy. Polacy świetnie radzili sobie i z tym rywalem. Po siedmiu minutach Polskę na prowadzenie wyprowadził Daniel Mikołajewski. Niemcy odpowiedzieli jednak w 22. minucie, gdy trafił Max Moerstedt.

Biało-czerwoni jeszcze przed przerwą wrócili na prowadzenie. Za zmianę wyniku odpowiadał Karol Borys, który trafił na 2:1. Tym samym reprezentację Polski dzieli 45 minut od finału mistrzostw Europy w kategorii U-17.