Ważny zawodnik Atletico z kontuzją po meczu reprezentacji

Reprezentacja Holandii w poniedziałek wieczorem mierzyła się z Gibraltarem. Oranje zgodnie z planem odnieśli zwycięstwo (3:0), ale kontuzji w tym starciu doznał Memphis Depay.

Memphis Depay
  • Reprezentacja Holandii pokonała Gibraltar (3:0) w poniedziałkowym spotkaniu eliminacji Euro 2024
  • Po meczu okazało się, że urazu uda doznał Memphis Depay
  • Na razie nie wiadomo, że Holender będzie mógł zagrać w najbliższy meczu ligowym Atletico Madryt

Depay poczuł dyskomfort w tylnej częsci uda

Reprezentacja Holandii do przerwy prowadziła z Gibraltarem różnicą jednego gola. Na prowadzenie Pomarańczowych wyprowadził Memphis Depay w 23. minucie. Po zmianie stron dwie bramki dołożył jeszcze Nathan Ake.

As.com przekazał natomiast, że napastnik Atletico Madryt skończył mecz z kontuzją. Depay po ponad godzinie gry musiał opuścić boisko. Było to następstwem bólu w tylnej części uda.

Na razie nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja. Tym samym trudno wskazać, czy zawodnik będzie mógł zagrać w niedzielnym spotkaniu ligowym przeciwko Realowi Betis.

Depay w tej kampanii wystąpił w dwunastu meczach. Strzelił w nich cztery gole. Holender w styczniu tego roku trafił do teamu z Wanda Metropolitano za trzy miliony euro z FC Barcelony.