Zabójcza końcówka Piasta. Śląsk wciąż bez przełamania [WIDEO]

Wydawało się, że mecz Śląska Wrocław z Piastem zakończy się bezbramkowym remisem. Za sprawą gola w końcówce meczu Jorge Felixa Piastunki wygrały 1:0 i wskoczyły na siódme miejsce.

Jorge Felix
Pressfocus Na zdjęciu: Jorge Felix
  • Najlepszą okazję bramkową w 1. połowie meczu miał Erik Exposito
  • W 82. minucie gola na 1:0 strzelił Jorge Felix
  • Wrocławianie nie wygrali szóstego spotkania z rzędu

Końcowe minuty zdecydowały o zwycięstwie Piasta

Wobec ogromnego ścisku w drugiej połowie tabeli ligowej, zarówno dla Śląska Wrocław, jak i Piasta Gliwice wygrana w czwartkowym meczu mogła stanowić mocne odbicie się od strefy spadkowej. Pierwsze 45 minut nie zwiastowało jednak niestety emocji w drugiej części spotkania. Jedyną godną uwagi okazję w 39. minucie zmarnował Erik Exposito. Hiszpan nie przeciął znakomitego podania od Janasika, które wystarczyło tylko wbić do bramki.

W 65 minucie ekwilibrystycznego uderzenia próbował Yeboah, ale po jego strzale piłka wylądowała na głowie Munoza. Czas mijał, a Śląsk wciąż nie był w stanie zanotować nawet celnego uderzenia na bramkę Frantiseka Placha. W 82. minjcie fatalny błąd we własnym polu karnym popełnił Gretarsson, który przewrócił się, a piłkę odebrał mu Gabriel Kirejczyk. Podanie do Jorge Felixa i wreszcie otwarcie wyniku. Hiszpan mocnym uderzeniem wyprowadził Piasta na prowadzenie.

Śląsk rozczarował swoich kibiców i przez całe spotkanie nie oddal nawet jednego celnego strzału. Trudno w takiej sytuacji myśleć o zwycięstwie.