REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminTotolotek bonusy


U bukmachera Totolotek bonus powitalny to niebagatelna kwota 1000 zł. Przeczytaj artykuł, żeby dowiedzieć się, na jakiej zasadzie on działa i jak możesz go odebrać, a także czy znajdziesz możliwy do wpisania na stronie Totolotek kod promocyjny.


Odbierz bonus do 1000 zł
Bonus powitalny na start Totolotek


Tysiąc złotych - to brzmi dumnie! Nie dostaniesz oczywiście tych pieniędzy do ręki za sam uśmiech. U buka Totolotek bonus powitalny to 100% od pierwszego depozytu do maksymalnie 1000 zł. To oznacza, że masz szansę na podwojenie wpłaconej do serwisu kasy do kwoty 1000 zł. W akcji promocyjnej mogą oczywiście brać udział wyłącznie nowi klienci bukmachera.

Żeby otrzymać bonus, musisz założyć konto w serwisie i pozytywnie zweryfikować swoje dane osobowe. Będzie do tego potrzebny skan lub zdjęcia odpowiedniego dokumentu, czyli jednego z listy: dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Następnie wystarczy jeszcze tylko wpłacić kasę - musi być to minimalnie 20 zł, żeby w ogóle zadziałała promocja. Jeśli chcesz jednak otrzymać maksymalny wymiar bonusu, to musisz oczywiście wpłacić 1000 zł - wówczas kwota ta zostanie podwojona i otrzymasz bonusowego tysiaka.

Kod bonusowy TotolotekTotolotek bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


U bukmachera Totolotek kod promocyjny nie jest potrzebny, żeby otrzymać pełen bonus powitalny, czyli 1000 zł. Niczym nie musisz się więc przejmować! Jeżeli ten bukmacher udostępni kiedyś dla naszych czytelników możliwość uzyskania dodatkowej kasy przy pomocy kodu, od razu poinformujemy o tym w artykule.

Totolotek: promocje


Totolotek nie należy może do tych bukmacherów, którzy co chwilę wyciągają atrakcyjne promocje jak z rękawa, ale oczywiście także w tym serwisie znajdziesz kilka ciekawych bonusów. Mamy oczywiście na myśli ofertę osobną od bonusu powitalnego. Z opisywanych tutaj promocji mogą skorzystać również stali użytkownicy.

Bonus xTreme


Coraz więcej buków wprowadza do swojej oferty bonus dla fanów zakładów AKO i Totolotek nie jest tutaj wyjątkiem. Dzięki xTreme możesz liczyć na atrakcyjne mnożniki, które zwiększą Twoją potencjalną wygraną za postawiony zakład wielokrotny. Jeśli będzie się on składać z trzech wydarzeń, bonus wyniesie 3%, jeśli z dziesięciu - 10% i tak do trzydziestu, kiedy dociera się do najwyższego bonusu 30%.

Pamiętaj, że zakłady AKO są naprawdę ryzykowne. Jeżeli i tak planowałeś się w nie bawić, to super, dzięki bonusowi możesz zwiększyć swoją wygraną, ale lepiej nie daj się skusić na przesadnie wykręcone kupony, szczególnie nie na wysokie kwoty. A jak oceniamy tę promocję? Lepiej żeby była, niż żeby jej nie było, ale na tle konkurencji nie prezentuje się ona jakoś wybitnie. Na przykład u PZBuk bonus 15% dostaniesz już za kupon z 11 wydarzeniami, a u Totolotka potrzebnych jest ich do tego 15.

BetClub - klub graczy


W ramach BetClubu użytkownicy mogą zbierać punkty lojalnościowe, które potem wymienią na bonusy. Otrzymasz je automatycznie za stawianie zakładów w liczbie stawka na kuponie X liczba wydarzeń na kuponie. Czyli jeśli postawisz kupon AKO z 5 wydarzeniami za 20 zł, to dostaniesz od Totolotka 100 punktów.

Żeby otrzymać możliwość wymiany punktów na bonusy, musisz uzbierać co najmniej 5000 pkt. Po uzbieraniu takiej puli przechodzisz z konta srebrnego na złote i dostajesz bonus 20% do otrzymywanych punktów, a po osiągnięciu pułapu 20 000 pkt., wchodzisz na platynę i bonus zaczyna wynosić 50%. Żeby zacząć zabawę w ramach BetClubu, wystarczy założyć konto w portalu, wpłacić co najmniej 20 zł i postawić dowolny zakład.

Bonus mobilny 100% do 49 zł


Ta promocja jest przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy aplikacji mobilnej. Niestety jest ona dostępna tylko na urządzenie z systemem Android, więc jeżeli Ty takim nie dysponujesz, to póki co będziesz musiał obejść się smakiem.

W ramach tej akcji możesz dostać 100% do 49 zł od pierwszej wpłaty, którą przeprowadzisz przy pomocy aplikacji. Musi ona wynieść minimalnie 20 zł. Żeby wypłacić bonus, musisz trzykrotnie obrócić kwotą (bonus + depozyt) po kursie minimum 1.90. U buka Totolotek obrót bonusem jest obecnie taki sam w każdej promocji.

Early Cash Out


Cash out uznajemy raczej za funkcję, a nie promocję, ale skoro bukmacher w ten sposób kategoryzuje tę opcję, to również tutaj o niej wspomnimy. W przypadku niektórych zakładów Totolotek umożliwia zakończenie kuponu jeszcze przed pełnym rozstrzygnięciem wydarzenia - oczywiście tylko wtedy, kiedy na daną chwilę wygląda na to, że zakład zostanie wygrany.

Totolotek cash out
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


To oznacza, że jeśli postawisz kupon za 100 zł na wygraną Arsenalu z Tottenhamem i ta pierwsza drużyna wyjdzie na prowadzenie 2:0, to będziesz mógł wypłacić niepełną wygraną jeszcze w trakcie meczu. Zostanie ona na Twoim koncie nawet jeżeli Tottenham odrobi straty i mecz zakończy się przegraną Arsenalu czy remisem.Taka opcja pozwala na strategiczne podejście do zakładów i podejmowanie decyzji w oparciu o to, co dzieje się na boisku już w trakcie spotkania.


Skorzystaj z promocji


Totolotek: jak zagrać za bonus? Warunki obrotu


Żeby wypłacić bonusową kasę otrzymaną na powitanie, musisz oczywiście spełnić obowiązujące w serwisie Totolotek warunki obrotu bonusu. Wymagane jest dokonanie trzykrotnego obrotu depozytem i bonusem na zakładach o kursie minimalnym 1.90. Na spełnienie tego warunku masz 90 dni.

W serwisie obowiązuje też kilka dodatkowych zasad. Po pierwsze, nie można stawiać przy pomocy bonusu kilku zakładów na to samo wydarzenie. To znaczy, że nie możesz na przykład postawić zarówno na wygraną gracza A, jak i na wygraną gracza B w meczu tenisowym.

Warto też, żebyś wiedział, że u tego buka będziesz mieć dwa osobne konta - jedno główne i jedno bonusowe. Kasa będzie schodziła najpierw z konta głównego. Zakład za bonus postawisz dopiero wtedy, kiedy skończą Ci się pieniądze na koncie głównym. Musisz więc mieć świadomość, że prawdopodobnie będziesz cały czas ryzykować prawdziwą kasę, a nie tę bonusową.

Nie możesz też wypłacić pieniędzy z konta głównego przed spełnieniem warunku obrotu. To znaczy - teoretycznie możesz to zrobić, ale wówczas Twój bonus straci ważność. Wypłacenie kasy jest więc równoznaczne z poddaniem się w kwestii bonusu.

Bonus powitalny Totolotek oceniamy raczej pozytywnie. Tysiąc złotych to naprawdę spora kwota, może nie najwyższa na rynku, ale i tak robi ona wrażenie. Do tego warunek obrotowy jest całkiem uczciwy. Bukmacher akceptuje zakłady pojedyncze, a wymagany kurs 1.90 jest nawet niższy niż u buka STS, który słynie z bardzo przyjaznego dla użytkowników bonusu. Do tego cieszy też całkiem szeroka oferta promocji dla stałych użytkowników i istnienie BetClubu, dzięki któremu na każdym zakładzie można zdobyć punkty zbliżające nas do kolejnego bonusu.


Załóż konto i obstawiaj