Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminSuperbet bonus powitalny


W związku z tym, że bukmacher Superbet rozpoczął przyjmowanie zakładów online, warto rozwiać wszelkie wątpliwości. W tym artykule dokładnie przedstawiamy, jak wygląda w Superbet bonus dla nowych graczy, a także pozostałe promocje.

Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się czegoś więcej. Liczyliśmy, że Superbet, który tak długo kazał nam czekać na zakłady internetowe zaskoczy i to mocno. Tymczasem w Superbet bonus na start jest taki sobie. Nieco lepiej wygląda to za to w przypadku promocji okresowych. Sprawdź sam poniżej.


Bonus powitalny na start Superbet


Bonus powitalny u każdego bukmachera, jak nazwa wskazuje przeznaczony jest dla nowych klientów. Identycznie jest zatem w Superbet. Bonus, który możesz tutaj maksymalnie otrzymać to 600 złotych. Nie zgarniesz jednak całości od razu, gdyż kwota została podzielona na trzy bonusy - od pierwszego, drugiego, a także trzeciego depozytu. Jak to wygląda w praktyce?
  • Bonus od pierwszego depozytu - do 300 złotych
  • Bonus od drugiej wpłaty - do 200 złotych
  • Bonus od trzeciego depozytu - do 100 złotych

Przede wszystkim, aby otrzymać bonusy musisz zaakceptować zgodę na nie. Stosowna informacja pojawi się po pierwszym zalogowaniu się na konto gracza albo też opcjonalnie przy próbie dokonania pierwszego depozytu.

Bonus 100% do 300 złotych


W Superbet bonus powitalny od pierwszego depozytu wynosi 100% do 300 złotych. Aby go zgarnąć, musisz dokonać wpłaty na minimum 20 złotych (minimalna wpłata w Superbet to 2 złote). Za swoją wpłatę otrzymasz dokładnie 100% bonusu, do kwoty maksymalnej 300 złotych.

Bonus 100% do 200 złotych


Drugi bonus, to jak już wspomnieliśmy, drugi depozyt. W tym przypadku kolejny raz wpłacić musisz minimalnie 20 złotych. I po raz kolejny otrzymasz w ramach bonusu równowartość swojej wpłaty. Tym razem będzie to maksymalnie 200 złotych.

Bonus 100% do 100 złotych


W Superbet bonus od trzeciego depozytu może osiągnąć maksymalnie 100 złotych, a przyznawany jest on kolejny raz, jako 100% Twojej wpłaty. Musisz zdeponować minimum 20 złotych, aby otrzymać dodatkowe pieniądze.
Na dole artykułu przedstawiamy też, jak wygląda w Superbet obrót bonusem. Dlaczego jest to takie ważne? Ano dlatego, że w Superbet warunki obrotu bonusem mówią jasno, co trzeba zrobić, by wypłacić darmową kasę.

Promocje w Superbet


W Superbet bonus powitalny to jedno, ale bukmacher przygotował też promocje okresowe. Zapewne promocje będą się co jakiś czas zmieniać, ale trzymamy rękę na pulsie i znajdziesz u nas zawsze najbardziej aktualne informacje. Sprawdź zatem na poniższej liście, jak wyglądają aktualne od Superbet promocje bukmacherskie.


SUPER MECZ

Super oferta w Superbet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


To promocja, która znana jest u innych bukmacherów pod nazwą Super Oferta. Superbet w jej ramach codziennie przygotowuje kilka najciekawszych, zdaniem bukmachera, wydarzeń. Oferuje dla nich podwyższone kursy bukmacherskie. Przykładowo więc na mecz PKO BP Ekstraklasy zamiast kursu 1.90 na zwycięstwo gospodarzy, możesz trafić 2.10, czy nawet 2.30. Wydarzenia oznaczone jako SUPER MECZ bez trudu znajdziesz na stronie głównej oferty bukmachera. Promocja ta nie ogranicza się tylko do piłki nożnej, ale bukmacher stara się jak najbardziej urozmaicić mecze z podwyższonymi kursami tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

SUPER EXTRA


SUPER EXTRA to kolejna oferta, która podkręca kursy, a co za tym idzie ewentualne wygrane. W Superbet promocje SUPER EXTRA to niemal bliźniacza propozycja, co SUPER MECZ. Bukmacher przygotowuje też codziennie świeżą listę spotkań, z której możesz wybrać interesujące Cię wydarzenie. Różnią się jednak tutaj zasady. W przypadku SUPER EXTRA musisz wybrać minimum 5 zdarzeń ze standardowej oferty (kurs min. 1.10) oraz jedno z SUPER EXTRA. Wówczas Twój kurs łączny wystrzeli w górę.

SUPER 6


Trzecia promocja to kolejny raz granie na zestaw spotkań przygotowanych przez bukmachera. Tym razem Superbet przedstawia gotowy kupon, składający się z 6, jego zdaniem najciekawszych meczów. Kurs każdego z nich podwyższony jest dokładnie do 2.80, co oznacza, że kurs łączny kuponu wyniesie ponad 480! Jeżeli lubisz ryzykować, to ta promocja może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Ważne, aby wziąć udział w promocji, musisz zagrać dokładnie na cały kupon - sześciu spotkań zaprezentowanych przez bukmachera. Wówczas masz gwarancję kursu przekraczającego 480 za 6 zdarzeń.

SUPER LIVE


Bukmacher dostrzegł też zakłady na żywo. I tutaj mamy do czynienia z czwartą, a zarazem ostatnią promocją, która została poniekąd narzucona przez bukmachera. W Superbet bonus na zakłady na żywo w postaci podwyższenia kursów otrzymasz na wybrane przez bukmachera mecze. Cieszy nas, że spotkania są wyraźnie oznaczone w ofercie, a także, że codziennie Superbet dostarcza ich nową dawkę.

SUPER SZANSA


Pewnie nieraz zdarzyło Ci się, że już zacierałeś ręce na dużą wygraną, a tutaj ostatni mecz… pogrzebał Twój kupon. Superbet wyciąga do graczy pomocną dłoń. Co prawda w zakładach bukmacherskich Superbet promocje nazwane SUPER SZANSA nie sprawią, że otrzymasz całą wygraną z kuponu, na którym nie weszło jedno zdarzenie, ale jedynie częściowy zwrot.
Aby objąć swój kupon zabezpieczeniem, musisz zagrać na nim minimum 11 zdarzeń, a każde o kursie minimum 1.30. Wówczas, jeśli nie trafisz jednego (i tylko jednego, bowiem dwa już dyskwalifikują Cię z otrzymania bonusu) to Superbet wypłaci Ci 10% wygranej według wzoru: potencjalna wygrana / kurs nietrafionego zdarzenia / 10.

SUPER BONUS

Super Bonus w Superbet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Czy jest w Superbet bonus na kupony akumulowane? Oczywiście, że jest! Im więcej wydarzeń zagrasz na jednym kuponie, tym bardziej buk podwyższy Twoją wygraną. Maksymalnie może to być nawet 150%. Ważne, żeby każde zdarzenie na kuponie miało kurs min. 1.30.
Jeśli na kuponie zagrasz 10 zdarzeń o kursie 1.30 i jedno o mniejszym, to wówczas jako SUPER BONUS zaliczone zostanie właśnie 10 zdarzeń. Z promocji wykluczają się także mecze objęte promocją SUPER MECZ oraz SUPER EXTRA.
Superbet podwyższa wygrane według poniższej tabeli. Za 6 zdarzeń na jednym kuponie (o kursie min. 1.30) otrzymasz do wygranej 5%. Jeśli jednak zagrasz tasiemca z 35 zdarzeniami, to Twoja wygrana wzrośnie o 150%. Zerknij zresztą sam poniżej.

Liczba zdarzeń na kuponiePodwyższenie wygranej
6+ 5%
7+ 10%
8+ 15%
9+ 20%
10+ 25%
11+ 30%
12+ 35%
13+ 40%
14+ 45%
15+ 50%
16+ 55%
17+ 60%
18+ 65%
19+ 70%
20+ 75%
21+ 80%
22+ 85%
23+ 90%
24+ 95%
25+ 100%
26+ 105%
27+ 110%
28+ 115%
29+ 120%
30+ 125%
31+ 130%
32+ 135%
33+ 140%
34+ 145%
35+ 150%


Jak zagrać za bonus?


Za otrzymany od Superbet bonus na start - bez względu na to czy dotyczy on pierwszego, drugiego, czy trzeciego depozytu możesz grać na wszystkie wydarzenia z oferty bukmachera. Odpowiadając więc na pytanie odnośnie Superbet - jak zagrać za bonus? Napiszemy: Tak, jak chcesz!

Obstawisz z powodzeniem zakład na swój ulubiony sport, rozgrywki, czy drużyny. Bonus trafia na saldo bonusowe, co oznacza, że pieniędzy nie wypłacisz od razu. Musisz najpierw dokonać określonego w regulaminie Superbet obrotu, o którym piszemy poniżej.

Warunki obrotu


No więc, w Superbet jak zagrać za bonus to pytanie jest banalnie proste. Proste i przede wszystkim przejrzyste są też w Superbet warunki obrotu bonusem, czyli, jak już zauważyliśmy wyżej, to, co musisz zrobić, by wypłacić kasę.

W Superbet warunki obrotu bonusu od pierwszego depozytu wynoszą: 4x otrzymana kwota, po kursie kuponu min. 1.80 dla zakładów pojedynczych i akumulowanych. W przypadku akumulowanych każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.25.

W zakładach bukmacherskich Superbet obrót bonusem jest identyczny także dla drugiego i trzeciego depozytu, zatem nie ma się co tutaj zbytnio rozpisywać. Spójrz wyżej i wszystko będzie już jasne. Różnią się tylko kwoty bonusów. Odpowiednio w Superbet bonus na start od pierwszego depozytu to maksymalnie 300 złotych, od drugiego 200 złotych, a od trzeciego to “stówka”.

Bukmacher Superbet nie przedstawił kodu bonusowego, który gwarantowałby dodatkowe bonusy, bądź wyższe kwoty obecnych bonusów. Szkoda, bowiem gracze lubią być traktowani wyjątkowo. Dla naszych czytelników mamy jednak ofertę STS i kod promocyjny, który spowoduje, że na start odbierzesz pakiet powitalny VIP.


Czekając na Superbet


Graj w STS