Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminWirtualne wyścigi samochodowe


Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji i zapach spalin wzbudza w Tobie same pozytywne emocje, to pewnie lubisz również oglądać wyścigi samochodowe. Może nawet sam marzyłeś, żeby zostać rajdowcem! Tutaj nie mamy niestety sposobu, abyś to Ty zasiadł za kółkiem, ale za to wytłumaczymy Ci, co zrobić, aby o której tylko chcesz i niezależnie od dnia tygodnia przeżywać sportowe emocje związane z rajdami. Czytaj dalej i wkręć się w wirtualne wyścigi samochodowe!

Obstawiaj wirtualne wyścigi w Fortunie
Co to są wirtualne wyścigi samochodowe?


Na co dzień rajdy można oglądać tylko wtedy, kiedy akurat jakiś się odbywa - to dosyć zdroworozsądkowa zależność. Wszyscy to rozumiemy, ale to jednak trochę irytujące, bo oznacza, że jeżeli chcesz oglądać wyścigi, to musisz dopasować do nich swoje życie. Na przykład wcześnie wstać, gdy rajd odbywa się na innej półkuli albo zrezygnować z transmisji, bo danego dnia masz rodzinną imprezę. Wirtualne wyścigi samochodowe rozwiązują te wszystkie problemy - możesz oglądać rajdową rywalizację kiedy tylko chcesz!

To wszystko dlatego, że wirtualne wyścigi to rajdowe transmisje, które na żywo generuje komputerowe oprogramowanie. Nie toczą się one naprawdę, dzięki czemu nie dotyczą ich żadne ograniczenia takie jak zmęczenie kierowców czy konieczność transportu między różnymi kontynentami. Zabawa trwa dwadzieścia cztery na siedem, a jeden wyścig trwa w porównaniu z takim prawdziwym na tyle krótko, że możesz obejrzeć całą rywalizację w przerwie na kawę.

Wszyscy kierowcy mają oczywiście swoje statystyki, a program komputerowy bierze je pod uwagę, wyliczając występ danego zawodnika. Liczy się oczywiście także element losowy - podobnie jak w prawdziwym życiu! Wirtualne wyścigi możesz nie tylko oglądać, możliwe jest także obstawianie na nie zakładów.

Zabawa jest w pełni uczciwa, a nie w żaden sposób ustawiona. Możesz być tego pewien, jeżeli stawiasz zakłady u legalnego polskiego bukmachera. My polecimy w tym artykule jeden zaufany, licencjonowany serwis, a Ty sam możesz oczywiście wybrać dla siebie także jakiś inny. Upewnij się tylko, że posiada on zezwolenie Ministerstwa Finansów, co gwarantuje bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Jak obstawiać wirtualne wyścigi samochodowe?


Po pierwsze - aby obstawiać na terenie naszego kraju cokolwiek, musisz najpierw założyć konto u bukmachera. W dalszej części artykułu podzielimy się naszą rekomendacją konkretnego serwisu. Niezależnie od tego, na jaką markę się zdecydujesz, będziesz jednak potrzebował zweryfikować tożsamość, ponieważ takie są wymogi polskiego prawa. Przygotuj sobie więc zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu, ponieważ będziesz musiał je wgrać do serwisu bukmacherskiego, do wglądu pracownika obsługi klienta.

Kiedy już zaczniesz swoją zabawę w obstawianie zakładów, weź pod uwagę następujące różnice, które istnieją pomiędzy prawdziwymi a wirtualnymi wyścigami samochodowymi:
Pamiętaj też, żeby zadbać o mądre zarządzanie finansami. Zanim zaczniesz zakłady, dobierz dla siebie budżet - taki, który zbyt mocno Cię nie obciąży. Możesz wyznaczyć sobie maksymalną kwotę na zakłady w wymiarze tygodnia albo miesiąca. Pamiętaj, żeby trzymać się takiej obietnicy względem siebie samego! Na zakładach można wygrać dodatkowe pieniądze, ale można też stracić kasę, którą wpłaciło się do bukmachera. Musisz cały czas mieć tę świadomość.

Rodzaje zakładów na wyścigi samochodowe


Teraz sprawdźmy, jakie rynki oferują bukmacherzy na wirtualne wyścigi samochodowe. Niestety lub na szczęście - zależy, jaki lubisz poziom komplikacji - nie ma tu zbyt dużej filozofii.
Oprócz tego raczej nie zdarza się za wiele udziwnień. To oznacza, że obstawianie jest w pewnym sensie po prostu prostsze, niż ma to miejsce na przykład w przypadku piłki nożnej czy koszykówki - sportów o dużo szerszej ofercie rynków. Nie ma jednak powodów, żeby obrażać się na bukmachera. Wyścigi samochodowe są po prostu nieco prostsze w strukturze od niektórych innych sportów znajdujących się w ofercie na wirtualne dyscypliny.

Gdzie obstawiać wirtualne wyścigi samochodowe?


Z naszej strony możesz mieć zapewnienie, że zakłady na wirtualne wyścigi samochodowe dobrze będzie Ci się obstawiało na Fortunie. Ten licencjonowany polski bukmacher to najstarszy wciąż aktywny dostawca na rynku. Trudno się więc dziwić, że naprawdę wielu Polaków przez ten czas mu zaufało - i słusznie. Pamiętaj także, że jeżeli będziesz obstawiać także inne kategorie, a nie tylko sporty wirtualne, to możesz wykorzystać atrakcyjny bonus powitalny!

Jeśli chodzi o wirtualne rajdy, Fortuna ma je w ofercie jako jeden z nielicznych bukmacherów. Będziesz mógł tam bezproblemowo obstawiać na wszystkie - choć przyznajemy, że nieliczne - rynki, które opisaliśmy w poprzedniej sekcji.

Kolejne mecze zaczynają się u tego bukmachera co trzy minuty, co oznacza, że nawet w trakcie najkrótszej przerwy zdążysz obejrzeć cały wyścig - a także postawić zakład i doczekać się jego rozstrzygnięcia! Dostępne rynki wyświetlają się pod transmisją w przejrzystej tabelce, natomiast swój kupon możesz znaleźć po prawej stronie ekranu. Tam możesz skontrolować, czy jesteś zadowolony ze swoich selekcji, wpisać, ile pieniędzy chcesz postawić i oczywiście zatwierdzić zakład.

Gdzie oglądać wirtualne wyścigi samochodowe?


Jeśli chodzi o oglądanie wirtualnych rajdów tak po prostu, dla dobrej zabawy, również polecamy Fortunę. Włącz transmisję u tego bukmachera, a od razu zobaczysz, że warstwa graficzna prezentuje się naprawdę dobrze. Do tego dla każdego wyścigu dostępny jest polski komentarz, co pozwala jeszcze mocniej wczuć się w emocje. Obsługa komentarza to wśród bukmacherów raczej rzadkość!

Pomiędzy wyścigami regularnie pojawiają się także tabele, w których możesz na szybko przejrzeć kursy na wszystkich uczestników. Widoczny jest także minutnik, który odlicza czas do rozpoczęcia kolejnego wyścigu. Dzięki temu wiesz, kiedy zacząć oglądać, ale także do kiedy musisz skończyć swoje zakłady!

Co sądzisz o wirtualnych wyścigach samochodowych? Mamy nadzieję, że ten artykuł rozpalił Twoje zainteresowanie i że przeżyjesz sporo emocji przy tych szybkich i intensywnych transmisjach! Jeżeli będziesz stawiał zakłady, to trzymamy kciuki, żebyś jak najczęściej wygrywał.


Obstawiaj wirtualne wyścigi w Fortunie