Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminLV BET bonus 1500 zł


Może jest dość młody w porównaniu do najbardziej tradycyjnych bukmacherów, ale zdążył sobie już wywalczyć naprawdę mocną markę - sprawdźmy, jaki jest na LV BET bonus i czy warto założyć konto na tym portalu. W artykule przeanalizujemy też warunki obrotu i sprawdzimy oferowane przez LV BET promocje.


Skorzystaj z bonusu
Bonus powitalny na start LV BET


Na LV BET bonus na start brzmi naprawdę imponujący, ale ma pewną wadę - jest naprawdę skomplikowany. Oczywiście jego działanie da się bardzo szybko wytłumaczyć, ale na pierwszy rzut oka opis może przytłoczyć. Postaramy się rozegrać to jak najprościej. Warto czytać, bo gra toczy się o niebagatelną sumę 1500 zł.

LV BET bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Żeby otrzymać tę kwotę, trzeba uiścić dwa depozyty. W przypadku pierwszej wpłaty maksymalny dostępny bonus to 1000 zł, a w przypadku drugiej 500 zł. Warto jednak zaznaczyć, że kasy nie dostaniesz od razu. Wszyscy wiedzą, że u każdego bukmachera, w tym LV BET, warunki obrotu są oczywistością. Tutaj dochodzi jeden nietypowy szczegół.

Kwota 1000 zł, a potem 500 zł, nie wpłynie na początek na Twoje saldo: ani główne (chcielibyśmy!), ani bonusowe. Zamiast tego otrzymasz od bukmachera tylko 1% właściwego bonusu, ale do tego także pokaźny mnożnik kursu, najpierw 100x, a potem 50x. Będziesz mógł postawić stosunkowo łatwy zakład o naprawdę astronomicznym kursie, co da Ci szansę na sporą kasę!

Nawiasem mówiąc, możesz otrzymać od LV BET bonus powitalny, nawet jeżeli zdecydujesz się na mniejszą wpłatę niż 50 zł. Będzie on wówczas działał na nieco innych zasadach, ale ostateczny rezultat nie będzie się niczym różnił, też będziesz mieć szansę na równowartość swojej pierwszej wpłaty. Jeśli dotyczy Cię ten akapit, wyślij wiadomość z tytułem “Bonus powitalny” na promocje@lvbet.pl!

Promocje w LV BET


Bonus powitalny to oczywiście nie koniec, na LV BET promocje przewidziano także dla graczy, którzy już posiadają konta i aktywnie obstawiają. Poniżej wymienimy kilka przykładowych akcji promocyjnych zorganizowanych przez tego bukmachera, żebyś mógł sobie wyobrazić, czego się po nim spodziewać.

Bezpieczny kupon 5+


Ta promocja pozwoli Ci poczuć się nieco bezpieczniej podczas obstawiania zakładów AKO. Co tydzień będziesz mieć szansę na zwrot stawki do 50 zł za zakład, w którym spełniły się wszystkie Twoje typy oprócz jednego. Jakie są warunki udziału w promocji?

Musisz postawić kupon z co najmniej pięcioma wydarzeniami i kursem łącznym minimum 3.00, o stawce co najmniej 20 zł. Nie liczą się sporty wirtualne ani zakłady za środki bonusowe. Żeby wypłacić otrzymany zwrot, należy trzykrotnie obrócić nim po kursie 1.75.

Multikozak


Ten rodzaj promocji jest ostatnio bardzo popularny wśród polskich bukmacherów i zdecydował się na niego również LV BET. Bonus otrzymasz w ramach akcji za stawianie jak najdłuższych kuponów AKO. Wystarczą cztery typy, żeby załapać się na dodatkowe 7,5% od wygranej. Im więcej selekcji, tym wyższe wynagrodzenie.

Za osiem lub więcej typów bonus rośnie aż do 25%. Co tydzień możesz zgarnąć nawet do 1000 zł! Żeby wziąć udział w promocji, musisz postawić kupon za co najmniej 10 zł, o kursie minimalnym 3.00, i oczywiście z odpowiednią liczbą wydarzeń. Szczegółowe warunki znajdziesz oczywiście na stronie LV BET.

Topowe europejskie ligi: +14%


Skąd to mityczne +14%? Właśnie taki procent dodany do wygranej pozwala sprawić, że z perspektywy użytkownika podatek jest całkowicie zniwelowany. Więc tak, w praktyce chodzi tutaj po prostu o w pełni legalną grę bez podatku. Co tydzień LV BET umożliwia taką zabawę dla jednej z najlepszych europejskich lig.

LV BET promocja bez podatku
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Wystarczy w odpowiednim terminie postawić zakład na wybraną ligę przy pomocy aplikacji mobilnej, żeby powiększyć swoje wygrane o 14%. Apka jest dostępna i na Androida, i na iOS, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć udział w akcji! W okresie wrzesień-październik swój moment miały już wszystkie topowe europejskie rozgrywki: Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1. Liczymy na kolejną rundę. Warto regularnie sprawdzać tę zakładkę na liście promocji!

To wszystko to oczywiście nie koniec oferowanych przez LV BET promocji. Jest ich jeszcze sporo więcej! Pod względem oferty promocyjnej bukmacher prezentuje się naprawdę nieźle. Można znaleźć u niego także akcje skierowane do fanów sportów wirtualnych oraz Ekstraklasy. Dla każdego coś miłego!

Jak zagrać za bonus?


Okej, sprawdźmy tę mityczną komplikację powitalnej oferty LV BET: jak zagrać za bonus? Krótko podsumujmy czynności, które musisz wykonać, żeby w ogóle otrzymać taką możliwość. Po pierwsze, wypełnij formularz rejestracyjny. Po drugie, dokonaj depozytu, wybierając przy tym bonus z mnożnikiem. Minimalna kwota to 50 zł, ale żeby w pełni wykorzystać akcję promocyjną, należałoby wpłacić 1000 zł za pierwszym razem i 500 zł za drugim.

Uff, wreszcie czas na przyjemności. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz bonus w wysokości 1% depozytu i do tego smakowity mnożnik kursu zakładu. Dla pierwszej wpłaty należy się mnożnik x100, a dla drugiej x50. Teraz będziesz musiał postawić za środki bonusowe zakład - lepiej dobrze go przemyśl! W końcu nie chcesz zmarnować tak dużego mnożnika kursu. Twój bonus będzie aktywny przez 30 dni.

Na kuponie muszą się znaleźć co najmniej trzy zdarzenia, z których każde musi mieć kurs minimalny 1.25. Wymagany kurs całościowy to natomiast 2.50. Pamiętaj, żeby aktywować na kuponie swój mnożnik! Jeśli wygrasz, zgarniesz dzięki niemu naprawdę sporą sumkę. To Twój bonus 1000 zł lub 500 zł!

Warunki obrotu


Pozostaje Ci jeszcze spełnić narzucone przez LV BET warunki obrotu bonusu, a w zasadzie depozytu. To na nim musisz postawić zakłady, żeby móc wypłacić kasę wygraną w zakładzie z mnożnikiem. Wymagany jest czterokrotny obrót depozytem po kursie co najmniej 2.00.

Plusy są dwa: po pierwsze, nie ma żadnego ograniczenia czasowego. Po drugie, nie musisz obracać kasą powyżej 1000 zł w przypadku pierwszego depozytu i 500 zł w przypadku drugiego. Maksymalna kwota do obrotu wynosi więc 4000 zł i 2000 zł w zależności od wpłaty.

I co, jak Ci się podoba oferowany przez LV BET bonus powitalny? Jego zasady rzeczywiście są nieco bardziej skomplikowane niż u konkurencji, ale kwota 1500 zł robi wrażenie nawet w tej formie. Trochę jednak szkoda, że bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu depozytem. Zmusza to graczy do podejmowania dość sporego ryzyka. Wszyscy wolimy chyba spełniać warunek obrotu na bonusie, a nie na własnej kasie. I tak życzymy Ci jednak szybkiego wypłacenia całego dostępnego bonusu LV BET!


Graj w LV BET!