Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminBetclic Bonus


Jak wygląda u bukmachera Betclic bonus dla nowego gracza? Sprawdź, co możesz otrzymać za rejestrację w zakładach bukmacherskich Betclic. Atrakcyjna oferta powitalna to nie wszystko, co zostało dla Ciebie przygotowane.

Bonus powitalny Betclic do 550 zł
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulaminOdbierz eksluzywne 550 zł!
Bonus powitalny na start Betclic


Konkurencja na rynku bukmacherskim jest tak duża, że nie wystarczy już być światowym potentatem oraz oferować świetną ofertę zakładów. Bukmacherzy konkurują także na oferty powitalne, które mają skusić nowych klientów.

Na początek naszego artykułu przyglądniemy się właśnie, jak wygląda u bukmachera Betclic bonus na start.

W przypadku Betclic bonus powitalny to zakład bez ryzyka. Co ciekawe, bukmacher daje możliwość wyboru jednego z dwóch oferowanych cashbacków.

Cashback 550 złotych: GOALPL


Z naszym kodem promocyjnym: GOALPL, Betclic zaproponuje Ci podwyższony cashback do 550 złotych, jako bonus na start. W dalszej części artykułu sprawdzisz warunki tego zakładu ubezpieczonego. Trzeba przyznać, że są dość przystępne.

Cashback 50 złotych bez obrotu: ESPORTSGOALPL


Drugi dostępny cashback to 50 złotych na esport. Do jego odblokowania należy użyć kodu promocyjnego: ESPORTSGOALPL. W tym przypadku możesz stawiać zakłady na esport, a bonus od ręki jest gotowy do wypłaty. Nie musisz wyrabiać nawet minimalnego obrotu.

Promocje w Betclic


W zakładach bukmacherskich Betclic bonus powitalny to nie jedyna ciekawa oferta, jaka została przygotowana dla graczy. Światowy potentat branży bukmacherskiej zadbał również o obecnych klientów.

Jak mawiają eksperci rynku bukmacherskiego - nie sztuką jest pozyskać nowych graczy, prawdziwym wyzwaniem jest utrzymać aktualnych klientów. Właśnie w tym celu Betclic przygotował kilka ciekawych ofert promocyjnych. Dzięki nim typerzy mogą zwiększyć swoje potencjalne wygrane. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami w Betclic.

Promocja urodzinowa w Betclic

Promocja urodzinowa Betclic - zgarnij nawet 2000 zł!
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Załóż konto w Betclic między 10 a 16 lipca 2020 (do 23:59) i otrzymaj bonus aż do 2000 zł!
Aby otrzymać urodzinowy bonus od Betclic, musisz:
 1. Założyć konto, np. korzystając z tego linka i wpłacić depozyt.

 2. Między 17 a 23 lipca zalogować się na konto i kliknąć w przycisk "POTWIERDŹ BONUS".

 3. Cieszyć się z bonusu!


Na jaką kwotę bonusu możesz liczyć?
Liczba graczyKwota bonusu
1 gracz2000 zł
20 graczy100 zł
50 graczy50 zł
200 graczy20 zł
400 gracy10 zł
Pozostali5 zł


W Betclic promocje prezentują się następująco:

BOOST


Jedna z najbardziej popularnych ofert branży zakładów wzajemnych. BOOST to nic innego, jak promocja podobna do znanej już z konkurencyjnych bukmacherów Superoferty. W jej ramach Betclic oferuje graczom podwyższenie kursów dla najciekawszych wydarzeń. Każdego dnia bukmacher wyróżnia co najmniej kilka spotkań, które w jego odczuciu budzą największe zainteresowanie typerów.

Betclic Boost
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Spotkanie o podwyższonym kursie bez trudu znajdziesz na stronie internetowej, czy w aplikacji mobilnej. Przy danym wydarzeniu pojawia się ikona żółtej rakiety. Samo zwiększenie kursu odbywa się na dość ciekawych zasadach. Zdarza się, że dzięki kursom z tej oferty możesz zarobić nawet kilkanaście procent więcej niż u konkurencyjnych zakładów bukmacherskich.

Drugą propozycją dla graczy od Betclic jest Multi+. W tym przypadku do wyboru masz zdecydowanie więcej spotkań niż przy promocji BOOST. Jest to propozycja, która powiększy twoją ewentualną wygraną. W ofercie biorą udział wszystkie wydarzenie oznaczone na stronach bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej logiem MULTI+.

MULTI+


MULTI+ dedykowane jest dla kuponów wielokrotnych. W promocji biorą udział kuponu akumulowane zawierające minimum pięć zdarzeń. Bukmacher w następujący sposób powiększa wygrane:
 • 5 zdarzeń na kuponie - potencjalna wygrana podwyższona zostaje o 7%
 • 6 zdarzeń - 14%
 • 7 zdarzeń - 20%
 • 8 zdarzeń - 25%
 • 9 zdarzeń - 30%
 • 10 zdarzeń - 35%
 • 11 zdrazeń - 40%
 • 12 zdarzeń - 45%
 • 13 i więcej zdarzeń - 50%


Oprócz wyżej wymienionych dwóch promocji z oferty standardowej, Betclic co jakiś czas proponuje także graczom inne, ciekawe rozwiązania. Są to tak zwane promocje terminowe, które mają zazwyczaj związek z najważniejszymi wydarzeniami.

Betclic MULTI+
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Mowa tutaj o wydarzeniach ze świata piłki nożnej, jak na przykład Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy. Również dla oferty tenisa ziemnego bukmacher co jakiś czas przygotowuje promocje, mając na uwadze głównie turnieje zaliczane do Wielkiego Szlema.

Za przykład posłużyć może miesiąc wrzesień, w którym bukmacher Betclic oferował następujące promocje:

LIGA BETCLIC


Oferta polegała na zbieraniu punktów za wysłane kupony. W promocji brały udział wydarzenia piłkarskie. Za każdą postawioną złotówkę mogłeś otrzymać 2 punkty - w przypadku kuponu pojedynczego. Jeżeli zdecydowałeś się na kupon akumulowany, wówczas Betclic nagradzał Cię trzema punktami. Promocja polegała na zebraniu jak największej liczby punktów.

30 graczy z największą liczbą zdobytych punktów zostało nagrodzonych przez bukmachera. Typer, który uzbierał ich najwięcej otrzymał bonus w wysokości 2 tysięcy złotych. Drugie miejsce zostało nagrodzone kwotą 1700 złotych, a trzecie 1300 złotych. Skromny bonus - w kwocie 50 złotych otrzymali gracze z pozycji od 20 do 30, w rankingu uzbieranych punktów LIGI BETCLIC.

Betclic Liga Betclic
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Również tenis ziemny posiadał swoją promocję w miesiącu wrzesień. Nazwana ona była przez bukmachera jako MISJA TENIS. Dotyczyła wielkoszlemowych rozgrywek US OPEN. W jej ramach gracze mogli otrzymać dodatkowo 50 złotych bonusu. W przypadku postawienia 3 zakładów na zdarzenia US OPEN bukmacher nagradzał gracza bonusem 25 złotych.

Jeżeli wysłałeś 5 zakładów, wówczas otrzymałeś 50 złotych. Warunkiem niezbędnym do otrzymania bonusu było obstawienie kuponu o minimalnej stawce 20 złotych i kursie łącznym nie mniejszym niż 1,80.

Jak łatwo zauważyć, bukmacher Betclic przywiązuje dużą uwagę do kwestii promocji dla graczy. Uczciwie trzeba przyznać, że ów oferta promocyjna jest sowita i zalicza się do czołówki polskiego rynku bukmacherskiego. Plus dla Betclic należy się także za promocje terminowe.

Jak zagrać za bonus?


Pewnie zadajesz sobie pytanie odnośnie oferty powitalnej Betclic - jak zagrać za bonus? Już wyjaśniamy.

Pierwszym i jakże oczywistym krokiem jest fakt dokonania rejestracji na stronie bukmachera. Jeżeli posiadasz, czy posiadałeś już konto, które ciągle jest aktywne - niestety nie masz możliwości otrzymania powtórnego bonusu powitalnego.

Oferta skierowana jest tylko i wyłącznie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Ważnym elementem jest wpisanie kodu bonusowego podczas rejestracji (w trzecim kroku), który ułatwi Ci drogę do otrzymania dedykowanych bonusów i promocji.

Jeżeli chcesz otrzymać cashback 550 złotych z warunkami obrotu, podaj podczas rejestracji kod: GOALPL. Z kolei kod promocyjny: ESPORTSGOALPL da Ci możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka do 50 złotych na esport, który nie wymaga dokonywania żadnego obrotu. Niestety, ale otrzymanie obu promocji nie jest możliwe. Jeśli masz w tym momencie twardy orzech do zgryzienia na co się zdecydować, sprawdź poniżej warunki promocji.

Cashback 550 złotych


Z naszym kodem otrzymasz wyższy cashback niż ten, który dostępny jest bezpośrednio w Betclic. U nas to 550 złotych, a na stronie bukmachera 500 złotych. No dobra, ale co z tym bonusem. W jaki sposób bukmacher go przyznaje?

Bonus obejmuje pierwszy kupon. Jeśli Twój zakład okazał się chybiony, wówczas Betclic zwróci Ci kwotę zakładu, zatrzymując dla siebie jedynie podatek. Aby otrzymać cashback 550 złotych, musisz zagrać za 625 złotych lub więcej. Jeśli postawisz przykładowo za 100 złotych, wówczas bukmachera “odda” Ci 100 złotych minus wspomniany podatek.

Zwrot zostanie przelany na Twoje saldo bonusowe i objęty warunkami obrotu, o których piszemy w dalszej części.

Cashback 50 złotych


Nieco mniejszy, ale przyjemniejszy w dotyku jest cashback 50 złotych - tak można śmiało stwierdzić. Otóż po rejestracji z odpowiednim kodem, Twój pierwszy zakład na esport stanie się zakładem ubezpieczonym.

W przypadku niepowodzenia bukmacher odda stawkę zakładu (minus podatek). Tym razem jednak nie wyląduje ona na saldzie bonusowym, a na koncie gracza. Kasa nie będzie objęta wymaganym obrotem i będziesz mógł zrobić to, co Ci się podoba - wypłacić albo grać dalej. Pamięta jednak, że kolejny zakład nie będzie już ubezpieczony.


Warunki obrotu


Jak już wyżej napisaliśmy, cashback 50 złotych nie ma żadnych warunków obrotu przed wypłatą. Nie ma się co zatem zbytnio nad tym rozwodzić i przejdźmy od razu do drugiego - większego cashbacku na maksymalną kwotę 550 złotych.

W Betclic obrót cashbackiem 550 złotych jest ściśle określony w regulaminie. Jeżeli twój pierwszy zakład okazał się nietrafiony i bukmacher dokonał zwrotu, wówczas środki trafiły na saldo bonusowe. Możesz oczywiście za nie obstawiać, korzystając przy tym z pełnej oferty zakładów. Nie możesz jednak dokonać ich wypłaty.

Wypłata środków możliwa jest dopiero po ich “odblokowaniu”, czyli przeniesieniu z salda bonusowego do salda gracza. Nastąpi to po dokonaniu sześciokrotnego obrotu przyznanym bonusem, po kursie minimalnym 2.00.

Obrót przyznanym bonusem powitalnym nie jest niczym nadzwyczajnym. W ten sposób zabezpieczają się wszyscy dostępni na rynku bukmacherzy, choć bukmacher w przypadku mniejszego zwrotu zrobił graczom miłą niespodziankę. To się ceni!

Betclic to legalny bukmacher


Betclic po okresie nieobecności powrócił na nasz rynek zakładów wzajemnych. W tej chwili oferuje swoje usługi jako w pełni legalny podmiot. To jeden, z największych bukmacherów na świecie. Swoją działalność rozpoczął w 2005 roku w Londynie.

W 2018 roku bukmacher Betclic otrzymał stosowną licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów w Polsce. Firma oprócz przyjmowania zakładów postawiła także na sponsoring naszego sportu. Betclic jest między innymi głównym sponsorem Piasta Gliwice, czyli aktualnej drużyny mistrzów Polski.


Zarejestruj się w Betlic!