REKLAMA
REKLAMA

Twitter: Finlandia rozbita, wchodziła setka za setką

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  08.10.2020 08:24
Twitter: Finlandia rozbita, wchodziła setka za setką

Reprezentacja Polski  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Reprezentacja Polski pokonała 5:1 Finlandię w meczu towarzyskim rozgrywanym na Stadion Energa Gdańsk. Przeciwnik był jaki był. W każdym razie Biało-czerwoni udowodnili, że jeśli będą prezentować mądrą, ale i techniczną grę, to nie muszą być dla nich straszni teoretycznie mocniejsi przeciwnicy. Dla postronnych obserwatorów oglądanie poczynań "Bandy Brzęczka" też nie musi być męczące. Poniżej prezentujemy najciekawsze opinie na temat postawy polskiego zespołu w środowym boju.

Reprezentacja Polski zagrała tak, jak przeciwnik pozwalał w boju z Finlandią. Taki stan rzeczy przyczynił się do tego, że Biało-czerwoni wygrali swoje drugie spotkanie z rzędu. Ciekawostką jest fakt, że po raz ostatni polski team zdobył pięć bramek 23 marca 2016 roku... także w rywalizacji z drużyną Suomi.

Zbigniew Boniek (prezes PZPN)Tomasz Ćwiąkała (Canal+)Marcin Gazda (Eleven Sports)Adam Godlewski (LegalniBukmacherzy.pl)Michał Kołodziejczyk (Canal+)Przemysław Langier (Goal.pl)Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza)Mateusz Rokuszewski (Weszlo.com)Marek Szkolnikowski (TVP Sport)Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl)Piotr Żelazny (Rzeczpospolita)Żelisław Żyżyński (Canal+)Przegląd SportowyTygodnik NIE

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

szywas | 08.10.2020 21:16

supergoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy