REKLAMA
REKLAMA

Zakład bez ryzyka na Derby Łodzi

dodał: redakcja  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  16.09.2020 11:30
Zakład bez ryzyka na Derby Łodzi

ŁKS Łódź chce wrócić do Ekstraklasy  |  ŁKS Łódź

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Forbet zakłady bukmacherskie, główny sponsor ŁKS, proponuje zakład bez ryzyka na derby Łodzi w I lidze.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminDerby to derby i rządzą się swoimi prawami, stąd czasem ciężko przewidzieć końcowy wynik pomimo wiary w swój klub. Na papierze wszystko przemawia za Rycerzami Wiosny, ale „w razie w” dajemy kibicom bezpieczną poduszkę w postaci zakładu bez ryzyka - informuje Forbet, który wspiera łódzki klub od czasu, gdy ten występował jeszcze w III lidze.

Warunkiem skorzystania z oferty jest zagranie kuponu z dokładną stawką 79 lub 199 złotych na wygraną ŁKS w regulaminowym czasie gry. W przypadku innego wyniku niż zwycięstwo Łodzian każdy gracz otrzyma zwrot środków w formie bonusu na konto. Przypominamy, że „zakłady bez remisu” nie są ujęte w powyższej promocji.


Przejdź na stronę Forbet


Promocja obowiązuje od dnia 16 września 2020 r., do godz. 19:10, a stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 79 lub 199 złotych.

Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1X2) na zwycięstwo ŁKS Łódź w meczu z Widzewem Łódź.

Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany tylko gdy ŁKS nie wygra z Widzewem. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie bukmachera.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy