REKLAMA
REKLAMA

Marotta: Transakcje z udziałem Pogby najbardziej udane

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  01.09.2020 21:54
Marotta: Transakcje z udziałem Pogby najbardziej udane

Paul Pogba  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Paul Pogba latem 2016 roku był bohaterem transferu z Juventusu do Manchesteru United. Tymczasem ostatnio Beppe Marotta stwierdził, że transakcje z udziałem Francuza były jego najbardziej udanymi w karierze. Zdolny pomocnik trafił do teamu z Piemontu na zasadzie wolnego transferu, po czym do Man Utd został sprzedany za ponad 100 milionów euro.

Paul Pogba w ostatnich miesiącach niejednokrotnie łączony był z powrotem do ekipy z Serie A. Na dzisiaj temat ucichł, co pozwala przypuszczać, że reprezentant Francji w trakcie kampanii 2020/2021 będzie nadal bronił barw Czerwonych Diabłów.

Super deal


- Dyrektor stara się sprowadzić graczy stosunkowo tanio i sprzedać ich ze znacznym zyskiem - mówił aktualny dyrektor sportowy Interu Mediolan cytowany przez Football Italia.

- Najlepszymi transakcjami w mojej karierze była te z udziałem Pogby. W Juventusie pozyskaliśmy go za darmo, a później sprzedaliśmy za 100 milionów euro - kontynuował Marotta.

Duże doświadczenie w wieku 27 lat


69-krotny reprezentant Francji ma kontrakt ważny z Manchesterem United do końca czerwca 2021 roku. W umowie zawodnika jest jednak zapisana klauzula, umożliwiająca angielskiemu klubowi przedłużenie kontraktu o kolejne 12 miesięcy.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco