REKLAMA
REKLAMA

Burza po oświadczeniu Messiego, Font żąda dymisji Bartomeu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  25.08.2020 21:46
Burza po oświadczeniu Messiego, Font żąda dymisji Bartomeu

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Leo Messi zdaniem hiszpańskich mediów obwieścił władzom FC Barcelony, że chce zmienić klub. Tymczasem sternicy Blaugrany zamierzają zareagować na komunikat Argentyńczyka, chcąc przekonać Josepa Marię Bartomeu do tego, aby ten zrezygnował z piastowania funkcji prezydenta Barcy.

Associated Press twierdzi, że Barcelona potwierdziła informacje o liście Messiego, w którym zawodnik miał oświadczyć, że chce rozwiązać kontrakt z klubem ze stolicy Katalonii rok przed wygaśnięciem obecnej umowy, do czego podobno uprawnia go klauzula zawarta w umowie.

Wiadomo, że nic nie wiadomo


Chociaż powyższy punkt miał rację bytu do 10 czerwca, to wniosek został już przekazany prawnikom, którzy mają się zająć analizą warunków kontraktu. Tym samym na dzisiaj przyszłość reprezentanta Argentyny jest pod dużym znakiem zapytania.

Jak się jednak okazuje, Barca zamierza zareagować na komunikat Messiego. Kandydat na nowego prezydenta aktualnych wicemistrzów Hiszpanii Victor Font zażądał natychmiastowego ogłoszenia nowych wyborów, jeśli Bartomeu nie zrezygnuje ze stanowiska.

48-latek Font jest podobno gotowy do złożenia wniosku o wotum nieufności wobec obecnego prezydenta, w związku z burzą wywołaną przez kapitana Dumy Katalonii, mając na uwadze to, że Messi miał zakomunikować, że chce tego lata zmienić pracodawcę.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

LM10FCB | 25.08.2020 22:11

Bartek  odejdz bo zniszczysz klub  ,przez ciebie i   ikona  lider  oraz legenda chce opuscic ten wspanialy klub  ,goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy