REKLAMA
REKLAMA

Pjanić z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fcbarcelona.com  |  23.08.2020 20:33
Pjanić z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa

Miralem Pjanić  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nowy zawodnik Barcelony, Miralem Pjanić, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - poinformował kataloński klub na oficjalnej stronie internetowej.

30-letni Bośniak, który ostatnie cztery lata spędził w Juventusie, od nowego sezonu będzie bronił barw Barcelony. Pjanić do katalońskiego klubu przenosi się na zasadzie definitywnego transferu. W przeciwnym kierunku powędrował natomiast Brazylijczyk Arthur.

Pjanić opuści początek przygotowań


Pjanić nie będzie mógł jednak rozpocząć przygotowań z nową drużyną w zakładanym terminie. Powodem jest pozytywny wynik testu PCR, któremu piłkarz poddany został w sobotę, po tym jak odczuwał dyskomfort. Barcelona zaznacza jednak, że pomocnik czuje się dobrze i pozostanie na najbliższe 15 dni na domowej kwarantannie.

Drużyna Barcelony przygotowania do nowego sezonu, pod okiem trenera Ronalda Koemana, ma rozpocząć 31 sierpnia. Holenderski szkoleniowiec w pierwszych dniach treningów nie będzie miał tym samym do swojej dyspozycji reprezentanta Bośni.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

DiffretAngle | 23.08.2020 20:54

To jakaś zemsta za pozytywny wynik na obecność alkoholu u Arthura?
Tylko trzeźwieje się szybciej niż 15 dni, a na treningi może jeździć rowerem :)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy