REKLAMA
REKLAMA

Di Lorenzo, Elmas i Mario Rui z nowymi umowami w Napoli

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  18.08.2020 15:30
Di Lorenzo, Elmas i Mario Rui z nowymi umowami w Napoli

Piłkarze Napoli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
SSC Napoli za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowało, że przedłużyło kontrakty z trzema swoimi zawodnikami. W gronie piłkarzy, którzy przedłużyli swoje umowy do 2025 roku są: Giovanni Di Lorenzo, Eljif Elmas i Mario Rui.

"Napoli formalizuje przedłużenia kontraktów Giovanniego Di Lorenzo, Eljifa Elmasa i Mario Rui do 2025 roku" - brzmi komunikat klubu opublikowany na oficjalnej stronie internetowej.

Trzech piłkarzy Azzurrich z nowymi umowa, Zieliński wciąż czekaDi Lorenzo to prawy obrońca, który ma już na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Włoch. 27-latek do ekipy z Kampanii dołączył z Empoli FC.

Elmas to Macedończyk, który do teamu z południa Włoch trafił latem minionego roku z Fenerbahce SK. Jak na razie 20-latek w koszulce Azzurrch zaliczył 36 spotkań, notując w nich jedno trafienie.

Nowy kontrakt z Napoli parafował również Mario Rui, który legitymuje się dziewięcioma występy w reprezentacji Portugalii. 29-latek w trakcie sezonu 2019/2020 rozegrał 35 meczów, notując w nich dwie asysty.

Wciąż natomiast światłą dziennego nie ujrzała oficjalna informacja o nowym kontrakcie dla Piotra Zielińskiego, które oczekuje się już od kilku tygodnii=.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

JohnyKozak123 | 18.08.2020 20:17

U mnie w klubie żaden piłkarz nie dostałby dłuższego kontraktu niż 3 lata od daty popisu czy przedłużenia. Potem wychodzą takie hocki klocki jak z Balem, Ozilem, Higuainem, Busqetsem, co piszą że sami odejdą kiedy zechcą. Oczywiście są cip. z Barcelony co dają dożywotnie kontakty, na co trzeba mieć w głowie nieźle pomieszane. Rozumiem że uważają, że za 5 lat i więcej to nadtrener Messi będzie dalej w formie?

DIDIER_DROGBA | 19.08.2020 13:40

A ja odwrotnie dawałbym konkrakty 5-6 letnie, dlaczego? Otóż za każdy podpis piłkarz chce kasować dodatkową kase, poza tym jak ma 3 letnie kontrakt, moze łatwo powiedzieć, że odchodzi i klub nie dostanie nic, grając nawet rok w rezerwach. Przy długich kontraktach nie usmiecha sie komuś siedzieć 2-2,5 roku w drugiej druzynie, a jak ktoś podpadnie zawsze można się go pozbyć za kase. Reasumując przy dłuzszych kontraktach piłkarz ma wiekszy szacunek dla klubu, bo może długo posiedziec w rezerwach, przy krotkich pilkarz moze szalec, bo nawet ten rok banicji w druzynie B jakoś przezyje...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy