REKLAMA
REKLAMA

Media: Roca na radarze Atalanty

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Mundo Deportivo  |  07.08.2020 21:24
Media: Roca na radarze Atalanty

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Marc Roca to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników w ostatnim czasie. Najnowsze doniesienia wskazują, że do wyścigu po piłkarza zgłosiła się Atalanta BC. Informacje w tej sprawie pojawiły się łamach Mundo Deportivo. Wcześniej zainteresowanie zawodnikiem wyrażał między innymi AC Milan.

Wierząc informacjom hiszpańskiej gazety, to przedstawiciele Bogini zaczęli już rozmowy w sprawie ewentualnego transferu. Warto zaznaczyć, że 23-latek ma wpisaną w swoim kontrakcie z RCD Espanyolem klauzulę odstępnego, wynoszącą 40 milionów euro.

Hiszpan do wzięcia za 20 mln euro?


Ostatnie doniesienia wskazują jednak, że w związku z tym, że klub z Katalonii spadł z ligi, to jest możliwa niższa suma odstępnego za zawodnika. Podobno transakcja z udziałem Roki mogłaby się zamknąć w kwocie 20 milionów euro.

Warto zaznaczyć, że po wywalczeniu awansu do kolejnej edycji Ligi Mistrzów klub z Bergamo będzie miał możliwość wydania konkretnych pieniędzy na wzmocnienia.

Odnotujmy jednak, że nie tylko kluby z Lombardii są zainteresowane pozyskaniem piłkarza. Zainteresowani defensywnym pomocnikiem są również decydenci ACF Fiorentiny. Roca znajduje się też podobno na celowniku kilku klubów La Liga.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy