REKLAMA
REKLAMA

Bartomeu: Ansu Fati nie jest na sprzedaż!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sport.es  |  02.08.2020 08:37
Bartomeu: Ansu Fati nie jest na sprzedaż!

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w FC Barcelonie w ostatnim czasie jest Ansu Fati. Tymczasem w rozmowie z katalońskim Sportem prezydent Dumy Katalonii przekonuje, że na razie w sprawie młodego piłkarza nie została złożona żadna oferta.

Przedstawiciel wicemistrzów La Liga dał jednocześnie jasno do zrozumienia, że Barcelona nie rozważa rozstania z Ansu Fatim. Przypomnijmy, że młody piłkarz ma kontrakt ważny z ekipą z siedzibą na Camp Nou do końca czerwca 2022 roku.

Jednoznaczna wiadomość


- Na dzisiaj mogę powiedzieć, że nie trafiły do nas żadnej oficjalne oferty w sprawie zawodnika. Zresztą i tak odpowiedź na nie brzmiałaby nie - mówił Josep Maria Bartomeu.

- Ansu nie jest na sprzedaż. Reprezentuję styl piłkarzy preferowany przez Barcelonę. Nie zamierzamy sprzedawać swoich młodych talentów - zaznaczył sternik Blaugrany.

17-latek przyszłością Dumy Katalonii


Fati to zawodnik, który do Barcy trafił w 2012 roku ze szkółki piłkarskiej z Sewilli. Jak na razie w ekipie z Katalonii piłkarz wystąpił łącznie w 32 meczach, w których zdobył osiem bramek, notując również jedną asystę.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy