REKLAMA
REKLAMA

Czołowy bramkarz Ekstraklasy wzmocnił Jagiellonię

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Jagiellonia Białystok  |  31.07.2020 18:24
Czołowy bramkarz Ekstraklasy wzmocnił Jagiellonię

Pavel Steinbors  |  fot. Jagiellonia Białystok

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Jeden z najlepszych bramkarzy polskiej Ekstraklasy, Pavel Steinbors, został w piątek nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 34-latek do drużyny Jagiellonii przeniósł się na zasadzie wolnego transferu z Arki Gdynia.

Steinbors podpisał z Jagiellonią dwuletnią umowę. Znalazła się w niej również opcja przedłużenia jej o kolejnych 12 miesięcy.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do Jagiellonii. Jak do tego doszło? Spoglądając w przeszłość, powinienem trafić tutaj już cztery lata temu, ale obrałem inną piłkarską drogę i związałem się z Arką Gdynia. Można powiedzieć, że to, co miało się stać w końcu się dzieje. Niezmiernie cieszę się, że tutaj jestem i będę reprezentował żółto-czerwone barwy - powiedział Steinbors, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

170 meczów Steinborsa


Nowy bramkarz Jagiellonii Białystok na polskie boiska trafił przed sezonem 2013/14, kiedy został zawodnikiem Górnika Zabrze. W klubie z Górnego Śląska występował przez dwa lata, rozgrywając w jego barwach 54 spotkania w Ekstraklasie.

Sezon 2015/16 Steinbors spędził w cypryjskim zespole Nea Salamina Famagusta, by po roku wrócić do Polski. Przez ostatnie cztery sezony był zawodnikiem Arki Gdynia, rozgrywając w jej szeregach 116 meczów w Ekstraklasie.

Wcześniej bramkarz reprezentował również barwy takich klubów jak Skonto Ryga, FK Jurmala, FC Blackpool, Metalurgs Liepejas i Lamontville Golden Arrows.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco