REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Możemy myśleć o postawieniu poprzeczki wyżej

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  13.07.2020 08:21
Pioli: Możemy myśleć o postawieniu poprzeczki wyżej

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Ostatni niedzielny mecz w ramach włoskiej ekstraklasy, w którym SSC Napoli mierzyło się AC Milanem, zakończył się podziałem punktów. Tymczasem po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Rossonerich w osobie Stefano Pioliego dał do zrozumienia, że jego przyszłość w klubie jest poza jego kontrolą.

Mediolański team kontynuuje zatem swoją świetną serię bez porażki, gdy w ostatnim czasie w pokonanym polu pozostawił takie zespoły jak SS Lazio, czy Juventus FC.

- Było ciężko, naprawdę ciężko, bo mieliśmy za sobą bardzo trudne spotkania z Lazio i Juventusem. Pokazaliśmy w każdym razie, że poradziliśmy sobie z tym zadaniem - mówił opiekun Milanu przed kamerą Sky Sport Italia.

- W momencie, gdy osiąga się dobre wyniki z takimi zespołami, to mogę zapewnić, że to zwiększa pewność siebie. Dzisiaj świetnego gola, po którym objęliśmy prowadzenie. Później udało nam się zdobyć bramkę wyrównującą. Remis ostatecznie jest dla nas dobrym wynikiem - dodał Pioli.

Zlatan Ibrahimovic był wyraźnie wściekły, gdy został zastąpiony kilka chwil po objęciu prowadzeniu przez team z Kampanii. Trener Rossonerich w tej kwestii też zabrał głos.

- Zlatan był zły, bo przegrywaliśmy. Straciliśmy gola tuż po jego zejściu, a on zawsze oczekuje od siebie i reszty drużyny wszystkiego, co najlepsze - zaznaczył opiekun teamu z miasta mody - powiedział Włoch.

Pioli: Czas na decyzje będzie w sierpniu


Paolo Maldini powiedział, że Milan poprawił się od czasu restartu, ponieważ Pioli, który zastąpił w roli trenera mediolańskiej ekipy Marco Giampaolo w październiku, w końcu miał trochę czasu na treningi w trakcie przerwy w rozgrywkach.

- Potrzeba czasu, aby zespół pracował sprawnie i wszyscy byli świadomi tego, co powinni zrobić. Nie mieliśmy czasu, aby to osiągnąć, teraz mamy, a wyniki są pozytywne, więc siłą rzeczy możemy myśleć o postawieniu poprzeczki wyżej i celować w nowe cele - powiedział opiekun Rossonerich.

Pioli po zakończeniu meczu z Napoli został też zapytany, czy gdyby okazało się, że jego miejsce w klubie zająłby Ralf Rangnick, czułby się skrzywdzony. - Wszyscy mnie o to pytają, ale nie myślę o przyszłości. Jestem w dużym klubie, trenuję zawodników, którzy tak dużo robią, a decyzje zostaną podjęte w sierpniu - mówił trener Czerwono-czarnych.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco