REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Interesuje nas tylko mecz z Lazio

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  03.07.2020 16:45
Pioli: Interesuje nas tylko mecz z Lazio

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Milanu Stefano Pioli skupia się tylko i wyłącznie na sobotnim spotkaniu z Lazio. Prowadzona przez niego drużyna będzie również chciała zrehabilitować się za ostatnią wpadkę w Ferrarze, gdzie niespodziewanie zremisowała 2:2 z miejscowym SPAL.

- Spróbujemy kontrolować mecz. W Ferrarze mieliśmy wiele okazji i powinniśmy zdobyć więcej bramek. Teraz nadchodzą trudniejsze spotkania i dlatego musimy być bardziej cyniczni i zdeterminowani - powiedział szkoleniowiec Milanu.

Problemy ze słabszymi zespołami


Zapytany, dlaczego Milan traci sporo punktów w meczach z zespołami walczącymi o utrzymanie odpowiedział: - Mówiły o łatwych spotkaniach, ale prawda jest taka, że we Włoszech nie ma łatwych meczów. W końcu liczą się jednak punkty i w każdym meczu trzeba grać najlepiej, jak się potrafi. Teraz rozpocznie się mini turniej złożony z dziewięciu meczów, a każde spotkanie będzie bardzo ważne.

Lazio nie zmieni sposobu gry


W zespole Lazio w sobotnim spotkaniu zabraknie dwóch ważnych zawodników - Ciro Immobile i Felipe Caicedo. - Nawet bez Immobile i Caicedo, Lazio nie zmieni sposobu gry. Musimy być świadomi i opanowani. Musimy być również bardzo precyzyjni - powiedział trener Milanu.

- Myślimy tylko o jutrzejszym meczu, nie możemy myśleć o innych spotkaniach. Będziemy mieli kilka dni na regenerację i wtedy będziemy myśleć o kolejnym pojedynku. Potrzebujemy punktów, ponieważ różnice w tabeli są niewielkie, zarówno nad nami jak i za nami - dodał Pioli.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy