Torino na remis z Parmą

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  20.06.2020 21:24

Serie A  |  Serie A

Zawodnicy Torino FC - w meczu Serie A - zremisowali z Parmą Calcio 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył N'Koulou, a dla gości Kucka.

Gospodarze ostatni mecz rozegrali pod koniec lutego. Wtedy to przegrali delegacyjne starcie z Napoli 1:2. Torino w pięciu poprzednich meczach ligowych zanotowało same porażki. W Dzień Kobiet grali zaś dzisiejsi przyjezdni. Gracze Parmy też nie wspominają jednak dobrze tej konfrontacji, gdyż przegrali u siebie ze SPAL 0:1.

Co działo się w tej konfrontacji? Na pierwszego gola czekaliśmy do 15. minuty. Gospodarze mieli rzut rożny. Celnie dośrodkował Berenguer, a golkipera gości pokonał N'Koulou.

Parma przed przerwą zdołała doprowadzić do wyrównania. Wtedy to Gervinho wycofał piłkę do Kucki, a ten zanotował trafienie na 1:1.

Kilka minut po zmianie stron gracze z Turynu powinni wyjść ponownie na prowadzenie w tym sobotnim spotkaniu. Gospodarze mieli bowiem rzut karny. Do piłki podszedł Belotti, ale Sepe wyczuł jego intencje i popisał się skuteczną interwencją. Ostatecznie wynik tej potyczki już nie uległ zmianie.

Jak teraz wygląda sytuacja obu klubów w tabeli włoskiej ekstraklasy? Gracze Torino zajmują 15. miejsce. W sumie zgromadzili 28 punktów. Goście są na siódmej lokacie – osiem oczek więcej.