REKLAMA
REKLAMA

Lotito przeznaczy 18 mln euro na premie za mistrzostwo

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  16.06.2020 13:16
Lotito przeznaczy 18 mln euro na premie za mistrzostwo

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Corriere dello Sport informuje na swoich łamach, że prezydent SS Lazio jest gotowy, aby wręczyć piłkarzom bonus w postaci 18 milionów euro, jeśli wywalczą mistrzostwo Serie A. Przypomnijmy, że stołeczna drużyna w tabeli włoskiej ekstraklasy plasuje się aktualnie na drugiej pozycji, tracąc tylko jeden punkt do pierwszego Juventusu FC.

Dziennik z siedzibą w Rzymie dodaje jednocześnie, że piłkarze Lazio zgodzili się na obniżenie swoich wynagrodzeń w związku z pandemią koronawirusa, dochodząc tym samym do porozumienia na tej płaszczyźnie z Claudio Lotito.

Sternik Orłów jest natomiast gotowy przeznaczyć 18 milionów euro na premie za wywalczenie scudetto dla pracowników sztabu szkoleniowego i piłkarzy, co daje mniej więcej 400 tysięcy euro na osobę.

Dodajmy, że do końca sezonu Serie A pozostało jeszcze dwanaście kolejek ligowych. Po koronapauzie rzymianie swój pierwszy mecz rozegrają w delegacji, mierząc swoje się z Atalantą BC, co będzie miało miejsce 24 czerwca. Trzy dni później na drodze teamu z Wiecznego Miasta stanie natomiast ACF Fiorentina.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco