REKLAMA
REKLAMA

Pioli: Spotkanie z Gazidisem było konieczne

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Onefootball.com  |  12.06.2020 10:01
Pioli: Spotkanie z Gazidisem było konieczne

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Szkoleniowiec Milanu Stefano Pioli potwierdził, że w środę drużyna spotkała się z dyrektorem generalnym klubu Ivan Gazidisem. W trakcie spotkania miało nie zabraknąć ostrej wymiany zdań, o czym informowały włoskie media.


- Było to konieczne. Rozmawialiśmy twarzą w twarz, aby omówić różne kwestie. Zawsze jest to najlepszy sposób na załatwienie spraw, nawet jeśli możemy mieć różne zdanie - powiedział Pioli.

Pioli nie myśli o przyszłości


Nie jest tajemnicą, że Ivan Gazidis chciałby po zakończeniu sezonu zatrudnić w klubie Ralfa Rangnicka, który miałby między innymi przejąć prowadzenie drużyny od Stefano Pioliego. Trener Milanu na razie nie chce jednak rozmawiać o swojej przyszłości. Zamiast tego skupia się na realizacji celu, jaki ma drużyna.

- Jesteśmy skoncentrowani na naszym celu, którym jest przywrócenie Milanu do europejskich pucharów. Możemy to zrobić na dwa sposoby: poprzez ligę lub puchar. Terminarz sprawa, że puchar jest naszą pierwszą szansą, więc zdecydowanie musimy się na tym skupić. I to właśnie robimy - dodał szkoleniowiec Rossonerich.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy