REKLAMA
REKLAMA

Media: Brescia wypowiedziała umowę Balotellemu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  06.06.2020 12:11
Media: Brescia wypowiedziała umowę Balotellemu

Reprezentacja Włoch  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Brescia Calcio podjęła kroki zmierzające do rozwiązania kontraktu z Mario Balotellim, podają włoskie środki masowego przekazu. La Gazzetta dello Sport i Il Messaggero sugerują, że taki ruch jest następstwem tego, że Włoch po raz kolejny nie stawił się na treningu beniaminka Serie A.

Balotelli, gdy związał swoją przyszłość z Brescią, to parafował z nią umowę do 2022 roku. W kontrakcie została jednak zapisana klauzula, umożliwiająca rozwiązanie umowy, jeśli Rondinelle nie utrzymają się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Italii.

"SuperMario" od momentu, gdy trafił do ekipy ze swojego rodzinnego miasta po pięciu latach spędzonych we Francji, wystąpił łącznie w koszulce Brescii w 19 meczach, notując w nich pięć trafień.

Ostatnio zawodnik zaczął jednak unikać treningów w szeregach teamu z Lombardii po złagodzeniu obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa, tłumacząc to bólem żołądka.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Untouchables | 06.06.2020 13:47

Klasycznie spierdzielona przez głupotę kariera. Trochę szkoda..

hehejuventus | 06.06.2020 14:04

Pomimo prawdopodobnie nizszej niz przecietnia inteligencji i koncertowo spieprzonej kariery trzeba przyznac, ze to pilkarz legenda, mem legenda.(nieintencjonalna reklama atari, pudlo w meczu towarzyskim LA Galaxy - City czy niemoznosc trafenia glowa i rekami w otwory plastronu treningowego xD)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy