REKLAMA
REKLAMA

Media: Chelsea chętna na Bernardeschiego, wymiana blisko?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  02.06.2020 09:21
Media: Chelsea chętna na Bernardeschiego, wymiana blisko?

Jorginho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC wciąż wydaje się poważnie zainteresowany pozyskaniem Jorginho z Chelsea FC. CalcioMercato.com sugeruje, że sternicy Starej Damy, aby doprowadzić do finalizacji transakcji, gotowi są oddać w zamian jednego ze swoich piłkarzy do klubu z zachodniego Londynu, którego ma chcieć Frank Lampard.

Zwolennikiem transferu z udziałem 28-latka w osobie Jorginho, jest Maurizio Sarri. Kłopot w tym, że klub z Piemontu niechętnie podchodzi do tematu wydania 40 milionów euro (36 milionów funtów) na transfer z udziałem zawodnika.

W każdym razie władze londyńskiej ekipy mają być podobno otwarte na transakcję wymiany piłkarzy, co może być latem częstym manewrem różnych klubów. Na celowniku The Blues miałby się znajdować Federico Bernardeschi, który w trakcie kampanii 2019/2020 nie był główną postacią Starej Damy.

Lada moment rozmowy na szczycie na linii Paratici-sternicy The Blues


Tymczasem w koszulce ekipy z zachodniego Londynu piłkarz mógłby się odbudować. Tym bardziej że z Chelsea rozstać się może Pedro Rodriguez, którego Włoch mógłby zastąpić.

Gdyby transfer z udziałem Jorginho stał się faktem, to ten w szeregach Bianconerich miałby najpewniej wypełnić lukę po Miralemie Pjaniciu, który według doniesień hiszpańskiej i włoskiej prasy ma dołączyć do FC Barcelony.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Grandderby | 02.06.2020 09:48

Współczuje Juventusowi, Sarriego. Wszędzie gdziekolwiek nie pójdzie to chce tak swojego synka. A mówiąc szczerze Jorginho jak dla mnie jest przeciętny, i Juve stawia to jako priorytet i dzięki temu Inter pewnie zakontraktuje Tonieliego. Każdy ma inne priorytety.

wojojuve | 02.06.2020 10:38

Juventus ma tlok w srodku pomocy i w pierwszej kolejnosci powinni sprzedac kilku zawodnikow, a dopiero pozniej myslec o nowych nabytkach.

ola | 02.06.2020 13:06

wojojuve zgoda. W Juve jest za gęsto w pomocy, dochodzi jeszcze młody szwed. Dlatego najpierw sprzedaż., ale z tym sobie nie radzi Paratici.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy