REKLAMA
REKLAMA

Ostre słowa Garay'a w kierunku władz Valencii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Mundo Deportivo  |  31.05.2020 16:09
Ostre słowa Garaya w kierunku władz Valencii

La Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ezequiel Garay w ostrych słowach skrytykował zachowanie przedstawicieli władz Valencii dotyczące kwestii przedłużenia jego kontraktu. Argentyński obrońca zarzucił klubowi zorganizowanie kampanii oszczerstw, mających na celu jego zdyskredytowanie.

- Bardzo mi przykro, że dochodzę do tego punktu, ale jestem do tego zmuszony przez oszczerczą kampanię prowadzoną przeciwko mnie. I nie mam tutaj na myśli mediów. Mam na myśli ludzi w moim klubie, którzy najwyraźniej mają zamiar zdyskredytować mnie jako profesjonalistę i jako osobę - powiedział Garay.

W mediach pojawiły się informacje, że piłkarz miał odrzucić ofertę przedłużenia obecnego kontraktu, która miała mu zagwarantować również podwyżkę wynagrodzenia do 2,7 milionów euro. Garay kategorycznie temu zaprzecza. - To fałszywe informacje, sugerujące, że nie chcę zostać w klubie - powiedział obrońca twierdząc, że warunki proponowanej umowy były znacznie słabsze.

Valencia zmieniła uzgodnione warunki


Obie strony rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu prowadziły od dłuższego czasu. Garay przyznał, że 13 listopada otrzymał nową ofertę i "w oczekiwaniu na podpisanie kontraktu osiągnięto ustne porozumienie". W styczniu Valencia miała jednak wycofać się z zaproponowanych warunków. - Valencia ponownie zmieniła uzgodnione warunki - stwierdził zawodnik.

Brak odpowiedzi na pytania Garay'a


Zawodnik na początku lutego nabawił się kontuzji i prowadził wówczas rozmowy z władzami klubu. - Cesar Sanchez i Albert Celades sami dali mi znać, że zamierzają przedłużyć ze mną kontrakt i poprosili o czas, aby klub mógł podpisać umowę z innym zawodnikiem, a ja się na to zgodziłem. Pytałem, co się dzieje w kwestii przedłużenia mojego kontraktu, ale odpowiedzią była cisza. Do dziś nie otrzymałem żadnej propozycji, ani żadnej informacji o zamiarze jej podpisania - powiedział Argentyńczyk.

Obecna umowa 33-letniego obrońcy wygasa 30 czerwca i w obecnych okolicznościach raczej nie zostanie przedłużona. Garay do Valencii trafił latem 2016 roku z Zenitu Sankt Petersburg.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy