REKLAMA
REKLAMA

Bale o zachowaniu kibiców: Nie rozumiem tego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  26.05.2020 19:10
Bale o zachowaniu kibiców: Nie rozumiem tego

Gareth Bale  |  fot. adidas

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gareth Bale przyznaje, że nie potrafi zrozumieć, dlaczego wywołuje negatywne emocje u kibiców Realu Madryt. Reprezentant Walii dodaje, że zachowanie fanów Królewskich ma również wpływ na jego pewność siebie.

30-latek był bohaterem rekordowego transferu w 2013 roku, kiedy trafił do Królewskich za 101 milionów euro z Tottenhamu Hotspur. Trudno jednak powiedzieć, że spełnił pokładane w nim nadzieje. Fani Realu Madryt wielokrotnie okazywali swoje niezadowolenie z postawy zawodnika poprzez gwizdy i buczenie w trakcie meczów.

- Każdy występ wiąże się z dużą presją na mnie. Miałem do czynienia z 80 tysiącami gwiżdżących kibiców na stadionie, bo nie grałem dobrze. Miało to miejsce kilka razy. To nie jest miłe i nie robi też nić dobrego dla twojej pewności siebie - powiedział Bale w podcaście "The Eric Ander Lang Show", cytowany przez Sky Sports.

Bale zawiedziony postawą kibiców


Zawodnik Realu Madryt pytany dlaczego spotyka się z taką reakcją kibiców odpowiedział: - To największe pytanie. Ja po prostu tego nie rozumiem. Spodziewałbyś się raczej, że jeżeli nie będzie ci układać się na boisku, to twoi kibice będą za tobą i spróbują ci pomóc w lepszej grze, co ich uszczęśliwi.

- Ale wygląda na to, że robią wręcz przeciwnie. Gwiżdżą na ciebie, co w konsekwencji sprawa, że czujesz się gorzej, tracisz pewność siebie, grasz gorzej, a potem jeszcze bardziej denerwują się na ciebie - dodał.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco