REKLAMA
REKLAMA

Chiellini: Transfer Bonucciego do Milanu był bez sensu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  24.05.2020 08:51
Chiellini: Transfer Bonucciego do Milanu był bez sensu

Leonardo Bunucci  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Giorgio Chiellini pozwolił sobie na kilka krytycznych słów w kierunku Leonardo Bonucciego, w kontekście jego przeprowadzki do AC Milanu. Kapitan Starej Damy przekonywał w swojej książce, że transfer włoskiego obrońcy do ekipy z miasta mody był nielogiczny.

Chiellini odniósł się do sytuacji, gdy jego parter z defensywy w 2017 roku zdecydował się na zmianę klubu na Milan. 35-latek dał jednocześnie do zrozumienia, że zrozumiałby ruch Bonucciego, gdyby ten poszedł wówczas do Realu Madryt. Tymczasem zamiana Juventusu na team ze stolicy Lombardii nie miała żadnego sensu w jego odczuciu.

- Jego rok w Milanie był inny, wybór z pewnością był zły, ponieważ nie został zawarty w spokoju ze sobą, a zatem nie w sposób świadomy - napisał w swojej autobiografii Chiellini, co zacytowała gazeta Corriere dello Sport.

- Leo był rozdrażniony z powodu kilku powodów. Było mi przykro, gdy podjął taką decyzję. Szczególnie, że miało to miejsce w miejsce w momencie, gdy nie mieliśmy ze sobą kontaktu - zaznaczył środkowy obrońca.

Chiellini krytykuje Bonucciego


- Jestem pewien, że gdyby zdarzyło się to w innym czasie, zmusiłbym go do zastanowienia się nad transferem. Podobnie było z Antonio Conte w lipcu 2014 roku, który też podjął decyzję o odejściu z klubu, gdy mnie nie było - ujawnił reprezentant Włoch.

- Zrozumiałbym, gdyby Bonucci zdecydował się na transfer do Realu, ale do Milanu? Na szczęście los chciał, aby wszystko wróciło do porządku - skwitował Chiellini.

Przypomnijmy, że Włoch Bonucci w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 34 spotkaniach Starej Damy, notując w nich cztery gole. Obecny kontrakt 33-latka obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Ostatnio pojawiły się natomiast głosy, że Bonucciego chciałby mieć w swoim klubie Josep Guardiola, będący menedżerem Man City.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Chris_P | 24.05.2020 11:52

"Leo był rozdrażniony z powodu kilku powodów." brawo wy

funjuve | 24.05.2020 12:20

Można by dodać, że Leo był rozdrażniony, bo zjadł na śniadanie masło maślane. ;)goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy