REKLAMA
REKLAMA

Juventus traci cierpliwość do Adriena Rabiota?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Tuttosport  |  12.05.2020 14:54
Juventus traci cierpliwość do Adriena Rabiota?

Adrien Rabiot  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Adrien Rabiot podjął podobno decyzję o tym, aby pozostać we Francji. Zawodnik do Włoch zamierza wrócić, jeśli znany będzie termin ewentualnego wznowienia rozgrywek Serie A, co może mieć wpływ na przyszłość byłego piłkarza Paris Saint-Germain w klubie z Piemointu.

Rabiot według informacji Tuttosport swoim podejściem poważnie podpadł sternikom Starej Damy, którzy już zaczęli szukać chętnych na ewentualny transfer zawodnika. Do ewentualnej transakcji z udziałem sześciokrotnego reprezentanta Francji miałoby dojść już w trakcie najbliższego okna transferowego.

Aktualnie tylko Rabiot i Gonzalo Higuin nie wrócili do Juventusu po tym, jak wznowione zostały treningi we włoskich klubach. O ile Argentyńczyk otrzymał dodatkowy tydzień urlopu i spodziewany jest w Turynie w najbliższy weekend, to zupełnie inaczej wyglądać ma sytuacja z Francuzem, który nie ma żadnego racjonalnego usprawiedliwienia na brak swojej obecności w stolicy Piemontu.

Niesforny Francuz na wylocie z Juve


Turyński dziennik twierdzi, że Rabiot mógł wrócić do Włoch samochodem, a mimo wszystko tego zrobił. Juventus ma jeszcze możliwość, aby oficjalnie wezwać piłkarza do powrotu, ale na razie wstrzymuje się takim postawieniem sprawy, chcąc otrzymać komunikat na temat terminu wznowienia rozgrywek włoskiej ekstraklasy.

Tuttosport podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jak potoczy się sytuacja związana z restartem ligi, to francuski pomocnik niechętnie podchodzi do perspektywy powrotu do Juventusu, a i sam klub traci cierpliwość do zachowania zawodnika, który w sezonie 2019/2020 wystąpił jak na razie w 24 spotkaniach.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Untouchables | 12.05.2020 17:15

Jego przydatność do drużyny była wielką niewiadomą. Jak na razie wielkie rozczarowanie, żadnego przebłysku wielkiej formy, w zasadzie bezużyteczny. Nic raczej z niego już nigdzie nie będzie. Leniwy i foszasty.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy