REKLAMA
REKLAMA

Juventus dzisiaj wraca do treningów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.05.2020 08:58
Juventus dzisiaj wraca do treningów

Piłkarze Juventusu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Juventus FC dzisiaj wraca do treningów. Z kolei w poniedziałek pierwsi zawodnicy Starej Damy pojawili się w JMedical, aby odbyć wymagane wizyty przed powrotem na boisko. Pierwsze zajęcia w małych grupach przeszli natomiast zawodnicy US Sassuolo.

Pierwszymi piłkarzami, którzy zawitali do siedziby Bianconerich byli: Leonardo Bonucci, Federico Bernardeschi, Juan Cuadrado, Carlo Pinsoglio i Aaron Ramsey. Cała piątka jako pierwsza została też poddana niezbędnym badaniom lekarskim.

W związku z regulacjami nakazującymi chodzenie w maseczce i przestrzeganiu niezbędnych odległości zawodnicy pojawili się w placówce medyczne,  przechodząc odpowiednie testy i badania.

Znany włoski dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio poinformował z kolei, że piłkarze US Sassuolo przeszli już trening na boisku, co miało miejsce dwa miesiące po spotkaniu z Brescią Calcio. Przypomnijmy, że była to ostatnia potyczka Serie A rozegrana przed przymusowym zawieszeniem rozgrywek.

Żurnalista Sky Sport Italia ujawnił, że zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy po sześciu zawodników. W trakcie treningów piłkarze muszą zachować 20 metrowe odstępy między sobą. Po godzinnych treningach zawodnicy wracają domu, gdzie mogą się wykąpać. Na terenie ośrodka treningowego piłkarze nie mogą korzystać z pryszniców, szatni, czy siłowni.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco