REKLAMA
REKLAMA

Wstrząsające wyznanie Lukaku w kontekście zarazy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  21.04.2020 18:00
Wstrząsające wyznanie Lukaku w kontekście zarazy

Romelu Lukaku  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wstrząsającą dla wielu wiadomość Romelu Lukaku przekazał w rozmowie z Kat Kerhifs za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych podał. Belg w rozmowie z żoną napastnika SSC Napoli Driesa Mertensa powiedział, że w styczniu 23 na 25 piłkarzy miało kaszel i gorączkę, ale żaden z zawodników nie został przebadany pod kątem Covid-19.

- W grudniu mieliśmy tydzień wolnego, wróciliśmy do pracy i przysięgam, że 23 na 25 piłkarzy było chorych. Nie żartuję - rzekł napastnik Nerazzurrich cytowany przez Football Italia..

- Graliśmy z Cagliari Radji Nainggolana i po około 25 minutach jeden z naszych obrońców musiał opuścić boisko. Nie mógł kontynuować gry i prawie zemdlał - mówił Lukaku.

- Każdy kaszlał i miał gorączkę. Kiedy się przygotowywałem do gry, czułam się znacznie bardziej rozgrzany niż zwykle. Od lat nie miałem gorączki - kontynuował były zawodnik Manchesteru United.

- Po meczu była zaplanowana kolacja z gośćmi z Pumy, ale podziękowałem im i poszedłem prosto do łóżka. Nigdy nie przeprowadzaliśmy testów pod kątek Covid-19, więc już nie dowiemy się, czy w tamtym czasie ktoś zachorował - powiedział reprezentant Belgii.

Przypomnijmy, że pierwszy oficjalny przypadek koronawirusa we Włoszech miał miejsce dopiero 21 lutego.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Mk2992 | 21.04.2020 19:42

Cool...
No to p0laczki teraz potrójne maski ubiorą

DonRoberto | 21.04.2020 21:15

Lukaku chyba nie do końca wie o czym mówi. Wystarczy przebadać drużynę i sprawdzić czy mają przeciwciała na wirusa. "Redaktor" pominął to w tłumaczeniu.

They probably can, because the protocol for Serie A players returning to training includes blood tests to check for antibodies.

If the antibodies are present, it means they had the virus at some point and made a full recovery.

voltti | 22.04.2020 19:08

Tylko, że testy serologiczne nie są aż tak miarodajne bo często zdarza im się błędnie podawać wynik pozytywny.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy