REKLAMA
REKLAMA

Coutinho chętny na powrót do Włoch?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  27.03.2020 10:14
Coutinho chętny na powrót do Włoch?

Philippe Coutinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W mediach nie milkną spekulacje związane z przyszłością Philippe Coutinho. Raczej mało prawdopodobne jest, aby Bayern Monachium zdecydował się na transfer definitywny z udziałem Brazylijczyka. W każdym razie CalcioMercato.com sugeruje, że zawodnik może wrócić na Półwysep Apeniński.

Reprezentant Brazylii jest podobno otwarty na powyższe rozwiązanie. Mając na uwadze to, że po zakończeniu sezonu piłkarz wróci do FC Barcelony, która ma nadzieję, że niebawem sprzeda zawodnika, to realny scenariusz zakłada, że Coutinho latem znów zmieni klub.

Ostatnio słychać było doniesienia, że Brazylijczyk może wrócić do Interu, którego barwy reprezentował kilka lat temu. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że 27-latek może dołączyć do Juventusu FC.

Reprezentant Brazylii otwarty na powrót do Serie A?


O ile mediolański klub pozyskał zimą ofensywnie usposobionego Christiana Eriksena i nie potrzebuje kolejnego zawodnika o podobnych możliwościach, to nieco inaczej może wyglądać sytuacja w szeregach mistrzów Włoch, gdzie może mieć miejsce pewnego rodzaju przebudowa składu.

W tym sezonie Coutinho wystąpił łącznie w 32 spotkaniach, notując w nich dziewięć trafień i osiem asyst.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco