REKLAMA
REKLAMA

Mancini: Wszyscy tęsknimy za graniem na boisku

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  26.03.2020 08:38
Mancini: Wszyscy tęsknimy za graniem na boisku

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W środowy wieczór Gianluca Mancini rozmawiał ze Sky Sport Italia, przekonując, że jest dumny z rzymian. Przypomnijmy, że zawodnik jest wypożyczony do AS Romy z Atalanty BC. 23-latek jednocześnie zachęca mieszkańców Bergamo do tego, aby się nie poddawali w walce z koronawirusem i nie opuszczali jeszcze swoich domów.

- Jak spędzam czas w tracie kwarantanny? Standardowo jem śniadanie i pomagam mojej żonie w pracach domowych, ponieważ nigdy wcześniej nie było ku temu okazji - mówił Mancini.

- Następnie jem lunch, zanim rozpocznę program pracy przesłany nam przez klub. Pewnego dnia mieliśmy rozmowę wideo w zespole, było nas 30 osób - kontynuował Włoch.

- Zostaliśmy poinformowani o tym, co musieliśmy robić w domu. Wysłali nam nowe programy z planem odżywiania, ponieważ nie trenujemy w terenie, musimy przestrzegać zaleceń - zaznaczył zawodnik.

- Ważne jest, aby utrzymywać naszą kondycję fizyczną w najlepszy możliwy sposób. Wszyscy tęsknimy za graniem na boisku, ale żeby na nie wrócić, to musimy postępować zgodnie z wytycznymi udzielonymi przez rząd - dodał Mancini.

Giallorossi byli ostatnio zaabsorbowani pomaganiem w czasie kryzysu, od zbierania darowizn po rozdawanie masek i rękawiczek do rąk.

- Jestem bardzo dumny z mojego klubu. Roma rozpoczęła kampanię darowizn dla szpitala Spallanzani. Celem jest osiągnięcie 500 tysięcy euro - mówił piłkarz urodzony w Pontedera.

- My zawodnicy i sztab szkoleniowy, wzięliśmy udział w tej inicjatywie, ponieważ wywarła na nas pozytywne wrażenie, więc chcieliśmy się w to zaangażować - powiedział Mancini.

23-latek jeszcze latem minionego roku był zawodnikiem Atalanty. Tymczasem dzisiaj Bergamo to jedno z tych miejsc we Włoszech, które najbardziej ucierpiało z powodu pandemii koronawirusa.

- Bergamo przeżywa niezwykle trudną sytuację. Przykro mi z powodu ludzi z tego regionu, trzymając za nich kciuki, aby się nie poddawali - mówił Mancini.

- To wspaniała grupa ludzi i na pewno wiedzą, jak się zachowywać w tym trudnym położeniu - uzupełnił trzykrotny reprezentant Włoch.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco