REKLAMA
REKLAMA

Wygasające z końcem czerwca umowy piłkarzy martwią prezesa Genoi

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  20.03.2020 13:33
Wygasające z końcem czerwca umowy piłkarzy martwią prezesa Genoi

Serie A

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W jednym z ostatnich wywiadów dla Radio Radio prezydent Genoi FC Enrico Preziosi nie ukrywał, że ma obawy w związku z tym, że z końcem czerwca wygasają umowy kilku zawodnikom, a rozgrywki ligowe mogą być w tym czasie kontynuowane. Sternik Rossoblu przede wszystkim miał na myśli zawodników, którzy zostali wypożyczeni do Genoi.

- Mamy wielu wielu piłkarzy wypożyczonych, którym umowy wygasają z końcem czerwca. Tym samym 1 lipca będą musieli wrócić do swoich macierzystych klubów - martwił się Preziosi.

CalcioMercato.com podaje, że w szeregach Genoi na 28 piłkarzy w kadrze aż 14 ma umowy obowiązujące do końca czerwca. Dziewięciu z tych zawodników jest w klubie na zasadzie wypożyczenia.

Między innymi Mattia Perin i Mattia Destro należą do tych, którzy mają powrócić do swoich klubów, odpowiednio do Juventusu FC i Brescii Calcio.

Skomplikowana sytuacja dotyczy tez trenera teamu z Ligurii Davide Nicolę, który parafował z Genoą tylko półroczny kontrakt. Dodajmy, że 47-latek trafił do przedstawiciela Serie A w grudniu minionego roku.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

BOYSSAN | 20.03.2020 18:28

Umowy graczy zostaną automatycznie wydłużone o tyle miesiący ile będzie trwała przerwa w rozgrywkachgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy