REKLAMA
REKLAMA

Media: Niejasna przyszłość Sensiego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  15.03.2020 10:24
Media: Niejasna przyszłość Sensiego

Piłkarze Interu Mediolan  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że Stefano Sensi po sezonie rozstanie się z Interem Mediolan. Tym samym wypożyczony do teamu z Lombardii zawodnik wróci do US Sassolo, czytamy na łamach La Gazzetta dello Sport.

24-latek dołączył do Interu latem minionego roku na wypożyczenie, za które mediolańczycy zapłacili pięć milionów euro. Sensi nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei, do czego przyczynił się też uraz stopy u piłkarza.

Sensi w tej kampanii wystąpił łącznie w 17 spotkaniach,w  tym 12 w Serie A, notując trzy trafienia i cztery asysty.

Fakt, że do Interu trafił w trakcie styczniowej sesji transferowej Christian Eriksen sprawił, że czterokrotny reprezentant Włoch najpewniej nie stanie się zawodnikiem mediolańskiej drużyny na stałe, gdyż Inter nie kwapi się do skorzystania z opcji transferu definitywnego, możemy przeczytać na łamach dziennika z siedzibą w Mediolanie.

Ciekawostką jest natomiast to, że inne informacje przekazuje rzymskie Corriere dello Sport, sugerując z kolei, że mediolański klub wykupi Sensiego.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

nyers | 15.03.2020 10:32

Yada yada yada. Do momentu kontuzji najlepszy piłkarz Interu i plotki o zainteresowaniu Barcelony, ale pan redaktor kategorycznie stwierdza, że się nie sprawdził

borosj | 15.03.2020 13:25

Up.

Pisz do La Gazzetta dello Sport zażalenie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy