REKLAMA
REKLAMA

Gasperini: Cztery dni temu byliśmy w innym świecie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.03.2020 10:23
Gasperini: Cztery dni temu byliśmy w innym świecie

Gian Piero Gasperini  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Atalanta BC we wtorkowy wieczór wywalczyła awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Tymczasem po powrocie do Włoch szkoleniowiec teamu z Bergamo dał jasno do zrozumienia, że wrócił do innego świata, mając na myśli konsekwencje rozwoju koronawirusa.

- Byłem wykończony. Wróciliśmy mniej więcej o 3:30. W każdym razie od razu coś zrozumiałem - mówił Gian Piero Gasperini w rozmowie z Corriere dello Sport.

- Zanurzyliśmy się w nowej rzeczywistości, o której wiemy, że jest okropna. Zmiany w życiu od niedzieli były znaczące - kontynuował trener teamu z Serie A.

- Inny świat był cztery dni temu, inny w poniedziałek, a jeszcze inny dzisiaj. Tak naprawdę nikt nie wie, co ma robić. Chcielibyśmy trenować, nie wymagamy wiele. To nie jest jednak takie proste. Na pewno dostosujemy się do wytycznych - zaznaczył Włoch.

- Nie mamy pojęcia jaka będzie przyszłość. Jest tylko ta niepewność związana z tym, że nie znamy odpowiedzi ile to będzie trwać i czy zagramy jeszcze w tym roku. Wiemy jednak, że awansowaliśmy do kolejnej rundy europejskich pucharach i nieźle radzimy sobie w Lidze Mistrzów - skwitował Gasperini.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco