REKLAMA
REKLAMA

Setien przeprasza zawodników za zachowanie asystenta

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  06.03.2020 09:21
Setien przeprasza zawodników za zachowanie asystenta

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.cat

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien przeprosił swoich zawodników za zachowanie asystenta podczas ostatniego ligowego meczu z Realem Madryt.

Eder Sarabia w niewybredny sposób komentował poczynania grę zawodników Barcelony podczas niedzielnego spotkania, co zostało zarejestrowane przez telewizyjne kamery. Jak informują hiszpańskie media, zawodnicy Dumy Katalonii nie są zadowoleni z zachowania asystenta Setiena.

- Przepraszamy wszystkich, nie możemy się tak zachowywać. Nie lubimy patrzeć na takie rzeczy, popełniliśmy błąd i powinniśmy postarać się, aby coś takiego się nie powtórzyło - powiedział Setien.

- Ta sytuacja bardzo mnie dotknęła, bo martwię się o wizerunku klubu. Musimy zadbać o wizerunek klubu, ponieważ możemy być krytykowani za zmiany, taktykę, ale nie za nasze zachowanie - dodał.

- To prawda, że trzeba zrozumieć, jak ludzie zachowują się w pewnych momentach, nie wszyscy są tacy sami. Eder ma wielki temperament, a w wielu sytuacjach niesamowicie nam pomaga. Musi jednak nauczyć panować się nad sobą. Próbuje to zrobić, próbuje się poprawić w tym aspekcie, ponieważ wcześniej mieliśmy już takie sytuacje. Teraz ma to miejsce rzadziej - powiedział Setien.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Joker | 06.03.2020 15:33

Jak dla mnie, to najbardziej zawodnicy powinni czuć się urażeni tą gangsterką, którą odwalili w 2.poł...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy